Rádio, které žije s Vámi

  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Praha 95,7fm
  • Brno 98,1fm

Aktuality

Pozvánka pro milovníky loutkových představení

Přijďte o víkendu 26.-27.března na 54. ročník krajské přehlídky amatérských loutkářských souborů Třebíčské loutkářské jaro.
V Národním domě v Třebíči budete mít možnost v sobotu i v neděli zhlédnout celou řadu představení. Jakých? To najdete na www.mkstrebic.cz

Pozvánka pro milovníky loutkových představení

Jaro je tady, přesto se ještě lyžuje...

Zveme vás na sjezdovku Stoh ve Svatém Petru na Mistrovství české republiky v disciplínách slalom a obří slalom. Alpské lyžování (sjezdové lyžování) je jedním z nejatraktivnějších zimních sportů. Závodníci se snaží co nejrychleji projet trať vyznačenou bránami.
Nejpomalejší je slalom – vyžaduje ale rychlou reakci kvůli mnoha změnám směru. Závod se skládá...

Jaro je tady, přesto se ještě lyžuje...

Vyrazte do Technického muzea v Brně

Technické muzeum v Brně si letos jako téma své hlavní výstavy vybralo pozoruhodnou a všestrannou osobnost – Leonarda da Vinci. Tento umělec byl také geniálním vynálezcem a s mnoha nápady předběhl svou dobu.
Vynálezy jsou i tématem letošního dne pro celou rodinu v Technickém muzeu v Brně, který se bude konat v sobotu 26.března. Budou připraveny aktivity nejrůznějších...

Vyrazte do Technického muzea v Brně

Jarní veletrh startuje na výstavišti v Lysé nad Labem

Oslava prvních jarních dnů, a že se povedly, probíhá ode dneška až do neděle na výstavišti v Lysé nad Labem. Již 54. pokračování této největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události, představuje pádný důkaz o všeobecné oblibě této akce.
Výstava Zemědělec uspokojí svým zaměřením zástupce z řad odborné i laické veřejnosti. Téměř 200...

Jarní veletrh startuje na výstavišti v Lysé nad Labem

Pozvánka pro sportovce

Pátý ročník významné sportovní akce města Velké Pavlovice – Běh o velkopavlovickou meruňku se bude konat v sobotu 26.března. Přijďte si zaběhat. Závody jsou připraveny pro všechny kategorie.
Prezentace závodníků začne v devět dopoledne ve sportovní hale základní školy v Pavlovicích. Samotné závody odstartují z Náměstí 9.května před radnicí. Detaily se...

Pozvánka pro sportovce

Slaví se Světový den vody

K příležitosti Světového dne vody, který se koná každoročně 22. března, se pořádá v sobotu 26.3. ve Staré čistírně odpadních vod na Praze 6 komentovaná prohlídka areálu. Od 10:00 do 18:00 budete mít možnost vidět i parní stroje z roku 1903, anebo se můžete těšit na plavbu na prámu v podzemní usazovací nádrži. Připraven bude i další doprovodný program.

Slaví se Světový den vody

Televize Prima zve na casting

Chcete být hvězdou další světové talentové soutěže Česko Slovensko má talent? Umíte něco mimořádného a chcete to ukázat světu? Tak se zúčastněte konkurzu! Ten proběhne v sobotu 26.3. od 16:00 do 21:00 ve Stanici Techniků, v domě dětí a mládeže na Praze 6 anebo ve stejný čas na adrese Husova 17 v Brně. Můžete se přihlásit také online na www.iprima.cz.

Televize Prima zve na casting

Startuje festival Jeden svět

Ve světle současného dění přichází další ročník filmového festivalu o lidských právech, který je v současnosti největším lidskoprávním filmovým festivalem na světě. Filmy Jednoho světa přinášejí komplexní informace týkající se celého spektra lidskoprávních, zahraničněpolitických a společenských témat.
V Praze se promítá ve velkém sále Lucerny, ve...

Startuje festival Jeden svět

Pec pod Sněžkou nabízí SkialpujFest

Češi letos propadli skialpinismu. SkialpujFest je čtyřdenní festival, který je věnován milovníkům hor, sněhu a panenských sjezdů. Kvůli loňským uzávěrám lyžařských středisek se počet vyznavačů tohoto sportu znásobil a nic nenasvědčuje tomu, že tento trend nepokračuje i letos.
Pec nabízí až do neděle dny plné skialpu, během nichž proběhne několik desítek...

Pec pod Sněžkou nabízí SkialpujFest

Filmové klapky dorazí do Prahy

Umělecky ztvárněné filmové klapky jsou už po pětadvacáté připraveny podpořit začínající filmaře. První zastávkou 25. Salonu filmových klapek je pražské Divadlo Hybernia, kde jsou klapky vystaveny až do neděle 20.března. Divadlo má i upravenou otevírací dobu. Výstava bude přístupná denně od 13 do 18 hodin.

Filmové klapky dorazí do Prahy