Rádio, které žije s Vámi

  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Praha 95,7fm
  • Brno 98,1fm

Aktuality

Tradiční Řípská pouť se blíží

Od pátku 22.4. do neděle 24.4. se bude konat tradiční Řípská pouť. Přijďte si užít zábavu na úpatí hory Říp za obcí Krabčice u Roudnice nad Labem. Budou Vás čekat kolotoče, stánky, možnost letu letadlem, ukázky seskoků parašutistů, prodejní výstava drobného zvířectva a koncerty. Přesný program najdete na www.ripskapout.cz.

Tradiční Řípská pouť se blíží

Pozvánka pro milovníky piva a grilování

Oslava piva a grilování v pražských Riegrových sadech se bude konat v sobotu 23.dubna. Naučíte se správně čepovat nejoblíbenější pivní styly, ochutnáte chmelové speciály, dozvíte se, jak správně grilovat a budou i soutěže a hudební doprovod. Akce proběhne od 12:00 do 21:00 a vstupné se platit nebude.

Pozvánka pro milovníky piva a grilování

V sobotu se bude slavit Den Země

Přijďte v sobotu 23.4. na oslavu Dne Země do Toulcova dvora na Praze 10. Letošní akce s mottem "tady, tudy krajinou" bude zaměřena na přírodní zákoutí a biotopy. Můžete se těšit na interaktivní stanoviště, koncerty, vernisáž výstavy, divadelní představení pro děti a dílničky. Začíná se za pět minut dvanáct.

V sobotu se bude slavit Den Země

Cyklohráček zahajuje další sezónu

Cyklohráček je speciální vlaková souprava, která jezdí z Prahy hl. n. do Slaného (Zlonic) opět každou sobotu, neděli a státní svátky. Vláček vás proveze po nejhezčí pražské železniční trati, tzv. Pražském Semmeringu, malebným krajem kolem hradu Okoř a Zákolanským údolím, kde se můžete vydat na výlet do útulné ZOO v obci Zájezd nebo k nejstarší dochovalé stavbě v celých Čechách, na rotundu sv. Petra a Pavla na Budči. Místa je dobré si rezervovat, tak na to nezapomeňte.

Cyklohráček zahajuje další sezónu

Pozvánka na Kapří den do Jihlavy

Jihlava bude v sobotu 2.dubna hostit akci s názvem Kapří den. Těšte se na turnaj plný zážitkových her pro týmy i jednotlivce, který doplní bohatý doprovodný program v okolí Parku Gustava Mahlera. Nebude chybět také koncert, divadlo, jarmark a tvůrčí dílny.
Kapří den pak po setmění vyvrcholí na míru vytvořeným kresleným videomappingem připomínajícím tuto...

Pozvánka na Kapří den do Jihlavy

Zámek v Čechách pod Kosířem zahajuje sezonu

V sobotu 2.dubna se po zimě otevřou brány zámku v Čechách pod Kosířem i Hanácké ambasády! Od 9.00 – 16.00 se těšte na prohlídky zámku a parku s průvodcem, prohlédnout si budete moci také expozici Zdeňka a Jana Svěrákových a historických kol. Od 10:00 do 12:00 bude připravená také malířská dílnička na zámku.

Zámek v Čechách pod Kosířem zahajuje sezonu

V Praze se koná výstava Architektura 58-89

Vyrazte do čtvrtka sedmého dubna na výstavu Architektura 58-89, která je uspořádána k příležitosti vydání dosud nejrozsáhlejší publikace o předrevoluční architektuře z let 1958–1989. Její součástí je audiovizuální instalace pohlcující 25 metrů širokou stěnu ve výstavním sále CAMPu.
Můžete se těšit i na monumentální koláž složenou z unikátních...

V Praze se koná výstava Architektura 58-89

Army muzeum zahajuje sezonu

V sobotu 2.dubna proběhne slavnostní zahájení letošní sezóny v Army muzeu Zdice kousek od Berouna. Hlavním tématem bude letošní 80. výročí heydrichiády. K vidění budou dobové zbraně a uniformy z atentátu a spousta dalších zajímavostí. Na místě nebude chybět ani občerstvení. Akce proběhne od 10:00 do 17:00

Army muzeum zahajuje sezonu

Vyrazte oslavit Den ptactva

Sobota 2.dubna bude v zookoutku v pražské Malé Chuchli patřit všem opeřencům a jejich příznivcům. K příležitosti Mezinárodního dne ptactva se tam bude konat zábavné ptačí odpoledne. Čekají vás stanoviště o sovách anebo o dravcích.
Můžete absolvovat také kvízovou ptačí stezku nebo si prohlédnout živé zástupce ptačího světa, kteří v zookoutku bydlí. Akce...

Vyrazte oslavit Den ptactva

Pražská Zoologická zahrada startuje už 91. sezonu

Další sezonu zahrada odstartuje tradiční slavností s bohatým programem, který začne v sobotu v 11 hodin na u Vzdělávacího centra za přítomnosti ředitele zoo Miroslava Bobka a mnoha vzácných hostů.
Těšit se můžete také například na hudební vystoupení nebo neobvyklou módní přehlídku dětských uniforem. Nejen pro děti se chystá řada her a soutěží na téma...

Pražská Zoologická zahrada startuje už 91. sezonu