TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Víme kam na dobrý burger

Maso, bulka, drezing, salátek, … . Mňam. O co se jedná? No přece o burgery! A vy můžete vyrazit od pátku 29.9. do neděle 1.10. na jejich festival k Brněnské Galerii Vaňkovka! Své dobroty zde představí celá řada podniků a vy se kromě toho těšte i na doprovodný program, ve kterém se myslí i na ty nejmenší. Vstup na Burger street festival se platit nebude.

Víme kam na dobrý burger

Na burčákový pochod do Prahy

Burčákový pochod se uskuteční i v Praze! Přijďte v pátek 29.9. a v sobotu 30.9. na procházku vinnou stezkou přímo na náplavce na Rašínově nábřeží! Vždy od 12:00 do 21:00 zde ochutnáte super burčáky a vína, ale myslí se i na kvalitní jídlo. K degustaci zahraje příjemná živá hudba a zážitek dotvoří tematické soutěže na podiu.

Na burčákový pochod do Prahy

Na burčák do Znojma

V pátek 29.9. a v sobotu 30.9. proběhne v Louckém klášteře ve Znojmě Burčákfest! Přijďte sem ochutnat celou řadu těchto nápojů, užít si hudební vystoupení a spoustu zábavy k tomu. Vstup se žádný neplatí, tak neváhejte a přijďte si užít tuhle skvělou akci.

Čertovy skály na Valašsku

Teď si dáme tip na výlet na Valašsku. Vyrazte na Čertovy skály v Lidečku, které leží kousek od hraničního přechodu se Slovenskem. 150 m dlouhé a až 25 m vysoké pískovcové skály představují nejpopulárnější a nejnavštěvovanější skalní útvar na Valašsku. Na své si přijdou také horolezci. Terény jsou vhodné pro zkušené i začínající sportovce. A pokud byste chtěli navštívit další místo, tak doporučuju prohlídku skalního města Pulčínské skály, které leží nedaleko odtud.

Čertovy skály na Valašsku

Muzeum rekordů a kuriozit

Největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší, … S tím vším se setkáte v expozici Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Najdete tu opravdu raritní exponáty, jako třeba čtyřmetrového plyšového medvídka, nejmenší zlatou klícku v Čechách, mramorové housle i kytaru ze sirek a stovky dalších exponátů. Muzeum má otevřeno každý den a a sebou můžete vzít i čtyřnohé parťáky.

Muzeum rekordů a kuriozit

Navštivte lesní a luční bary

Seznamte se s novým způsobem občerstvení: a to s lesními a lučními bary! Většinou zde pořídíte jídlo, třeba i teplé, ale také pití. Uprostřed přírody tak můžete naleznout oázu, kde děti přestanou na chvíli klást otázku: “Kdy už tam budem?“ a partner si dá třeba vytoužené pivo. Přestože vás tu neobslouží zvířátka, podporují lesní bary udržitelnou turistiku a ekologicky šetrný provoz. Funguje to tak, že si prostě vyberete z nabídky, obsloužíte se a zaplatíte. Seznam takových lesních barů na Vysočině najdete na webových stránkách www.vysocina.eu.

Navštivte lesní a luční bary

Vyzkoušejte Stezku bosou nohou

Auto necháte kousek od Kolonády na Rajstně, nedaleko Valtic. A pak se vydáte na zhruba pět kilometrů dlouhou trasu, kde najdete 11 zastávek, na kterých se můžete projít bez bot po kůře, šiškách, písku a kamenech. Je tu taky možnost balancování na vratkém mostě z dřevěných trámů, odpočinku na dřevěných lehátkách a děti se mohou sklouznout na přírodní skluzavce. Chtěli byste se také občerstvit? Není problém. Stezka vede vinicemi až do rakouské vesničky, kde najdete stánek s jídlem a pitím. Odtud už se pak vydáte zpět k autu.

Vyzkoušejte Stezku bosou nohou

PÍŠE NÁM ANDREJ

Dobrý deň. Signál rádio som objavil úplne náhodou asi pred pol rokom 02/2023. Odvtedy Signál počúvame spolu s manželkou stále.Počuvam vás v práci cez apku cez slúchadlá,v aute mám rádio s Androidem takže aj tam vás počúvame ,na našej záhrade hra Signál cez mobil a domov som si kúpil Internetové rádio do kuchyne aby sme vás mohli s manželkou počúvať aj pri varení a jedení.

PÍŠE NÁM ANDREJ

JE VÁS ZASE VÍC!

Ve středu 9. srpna proběhlo pravidelné setkání odborné rozhlasové veřejnosti, kde došlo k prezentaci výsledků poslechovosti Radioprojekt za třetí čtvrtletí roku 2023. Prezentace proběhla ve velmi atraktivních prostorách Vodafone Playzone Arény na pražském Chodově
  Signál rádio potvrdilo trend růstu své poslechovosti. Týdně přibylo 22% nových posluchačů a...

JE VÁS ZASE VÍC!

JE VÁS ZASE VÍC!

Za měsíc červenec jste si naše vysílání on-line zapnuli více než 168 500 krát! To je nárůst o více než 15 tisíc oproti předchozímu měsíci. Unikátních IP adres, ze kterých nás posloucháte bylo tentokrát o 3 tisíce více. Měsíc za měsícem boříme jeden rekord za druhým. Moc vám děkujeme za přízeň a budeme se dál snažit, aby se vám vysílání Signál rádia i nadále líbilo. DĚKUJEME!

JE VÁS ZASE VÍC!