TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Filmový Bertík překvapil Signál rádio

Každý zná komedii S tebou mě baví svět. Jeden z dětských hrdinů Bertík, tedy Marek Dvořák navštívil ranní vysílání Signál rádia. Bertík byl filmovým synem Julia Satinského a Jany Šulcové. V éteru prozradil kolegovi Lukášovi Bláhovi, že na naše vysílání přišel úplnou náhodou a natolik se mu zalíbilo, že se stal věrným posluchačem Signálu. Miluje naší hudbu, která mu prý zlepšuje náladu a vyvolává úsměv na tváři. Přislíbil, že brzy dorazí na velký rozhovor. Moc se těšíme.

Filmový Bertík překvapil Signál rádio

Blíží se filmový festival ve Zlíně

Filmoví fanoušci by si ve svých diářích měli červeným písmem poznačit termín 30. 5. - 5. 6. V těchto dnech totiž krajské město ovládne 64. ročník nejstaršího a největšího festivalu filmů pro děti a mládež na světě - Zlín Film Festival.
Letos se organizátoři chtějí ještě více zaměřit na vytvoření atmosféry filmového festivalu v samotném srdci Zlína,...

Blíží se filmový festival ve Zlíně

Brněnský Šilberk hostí zajímavou výstavu

Muzeum města Brna na hradě Špilberku připravilo zajímavou výstavu - 20 let špilberských vitráží z taveného skla. Jde o výstavu, kterou Muzeum města Brna uspořádalo k výročí dokončení rekonstrukce východního křídla a osazení vitráží z dílny předních českých sklářských výtvarníků – profesora Stanislava Libenského a Jaroslavy Brychtové.
Ve výstavě se...

Brněnský Šilberk hostí zajímavou výstavu

Až do května jezdí zubačka

Historické motoráčky na Zubačce vyjedou v roce 2024 celkem v 49 termínech. Průvodčí v historické uniformě vás seznámí s historií Zubačky a zajímavými místy podél trati. V době jízd historických motoráčků na Zubačce bude otevřeno Muzeum ozubnicové dráhy v Kořenově a zároveň bude probíhat komentovaná prohlídka Výtopny Kořenov, kde jsou vystavena historická železniční vozidla včetně švýcarského ozubnicového vlaku Rowanzug z roku 1912

Až do května jezdí zubačka

PÍŠE NÁM ANDREJ

Dobrý deň. Signál rádio som objavil úplne náhodou asi pred pol rokom 02/2023. Odvtedy Signál počúvame spolu s manželkou stále.Počuvam vás v práci cez apku cez slúchadlá,v aute mám rádio s Androidem takže aj tam vás počúvame ,na našej záhrade hra Signál cez mobil a domov som si kúpil Internetové rádio do kuchyne aby sme vás mohli s manželkou počúvať aj pri varení a jedení.

PÍŠE NÁM ANDREJ

JE VÁS ZASE VÍC!

Ve středu 9. srpna proběhlo pravidelné setkání odborné rozhlasové veřejnosti, kde došlo k prezentaci výsledků poslechovosti Radioprojekt za třetí čtvrtletí roku 2023. Prezentace proběhla ve velmi atraktivních prostorách Vodafone Playzone Arény na pražském Chodově
  Signál rádio potvrdilo trend růstu své poslechovosti. Týdně přibylo 22% nových posluchačů a...

JE VÁS ZASE VÍC!

JE VÁS ZASE VÍC!

Za měsíc červenec jste si naše vysílání on-line zapnuli více než 168 500 krát! To je nárůst o více než 15 tisíc oproti předchozímu měsíci. Unikátních IP adres, ze kterých nás posloucháte bylo tentokrát o 3 tisíce více. Měsíc za měsícem boříme jeden rekord za druhým. Moc vám děkujeme za přízeň a budeme se dál snažit, aby se vám vysílání Signál rádia i nadále líbilo. DĚKUJEME!

JE VÁS ZASE VÍC!

O Signál rádiu se psalo v novinách

Na začátku prázdnin nás pozvali do Kostomlat pod Milešovkou, abychom zde odehráli Retro party s hudbou 80. a 90. let. Úkolu se skvěle zhostili naši moderátoři Jirka a Lukáš. Signál rádiu svým výkonem udělali dobré jméno, o čemž svědčí pochvalné komentáře na sociálních sítích obce.
A co víc. Ohlasy byly tak velké, že se informace o akci dostaly až do...

O Signál rádiu se psalo v novinách

Signál zářil na Rally Bohemia

Slavný automobilový závod v letošním roce oslavil už 50 let od svého vzniku. Signál rádio bylo mediálním partnerem tohoto jubilejního ročníku. V našem éteru proběhly rozhovory s pořadateli i některými závodníky.
  Při samotné Rally bylo naše logo vidět nejen podél trati, ale hlavně na startovní čáře. Každé závodní auto muselo projet naším obloukem. Vidět...

Signál zářil na Rally Bohemia

Rekordní červnový on-line poslech

Za měsíc červen potvrdilo Signál rádio další nárůst poslechovosti v on-line prostoru, tedy přes webové stránky a mobilní aplikaci.
Šestý měsíc roku 2023 zaznamenal více než 153 tisíc přehrání našeho vysílání on-line. Což je o cca 7600 více než minulý měsíc. Stanovili jsme tím tak náš nový rekord. Poslechovost roste stabilně a momentálně je zhruba 2,5x...

Rekordní červnový on-line poslech