TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Tohle je box 5 v Brně

Už tuto sobotu se bude v brněnském Sono centru konat mezinárodní akce s názvem TOHLE JE BOX. Jedná se už o pátou mezinárodní akci, na které se představí to nejlepší, co může domácí scéna profesionálního boxu nabídnout.
Během akce poměří své síly zkušení boxeři i mladí talenti a k vidění bude i ženský box. V hlavním duelu se o titul mistra ČR utká Erik...

Tohle je box 5 v Brně

Vyrazte na drakiádu

Na letišti v Bořitově, kousek od Brna, se bude v sobotu 8.10. konat Drakiáda. Vezměte svého létajícího draka a přijďte si zasoutěžit od pravého poledne. Vypsaná je také velká disciplína v ovládání dvouhlavých akrobatických draků, kterou si budete moci vyzkoušet.

Vyrazte na drakiádu

Vranovské dýňobraní

V parku za Domem pro seniory ve Vranovicích na Brněnsku se bude v sobotu 8.10. od 15 hodin konat VRANOVICKÉ DÝŇOVÁNÍ. Těšit se můžete na tradiční vyřezávání dýní, tvorbu podzimních dekorací, společné vaření dýňového guláše a nebude chybět ani hudební doprovod. Na závěr akce je připravená strašidelná stezka.

Vranovské dýňobraní

Karlín bude plný jídla

Karlín market v Praze bude v neděli 9.10. patřit Karlínskému food truck festivalu. Od 11:00 - 19:00 se těšte na ty nejkrásnější food trucky a přívěsy, které vám nabídnou to nejlepší z moderní gastronomie. K tomu všemu vám budou hrát celý den DJs. Pro děti jsou připraveny kreativní dílny a další doprovodný program.

Karlín bude plný jídla

Akce Ovečky na dvorku v Říčanech

Projděte si zajímavou cestu od narození jehňátka až po hotový svetr z ovčí vlny. Na Dvorku, naproti muzeu v Říčanech, se v sobotu 8.10. seznámíte s živými ovečkami, uvidíte, jak se jejich vlna stříhá, pere, češe, přede, plstí. Sami si budete moci také uplstit malý suvenýr z ovčí vlny. A možná přijde i ovčácký pes! Akce se bude konat od 16:00 do 18:00.

Akce Ovečky na dvorku v Říčanech

Blíží se Břevnovské posvícení

Před břevnovským klášterem v Praze se bude od pátku 7.10. do neděle 9.10. konat Břevnovské posvícení. Těšte se na pouťové atrakce, prodejní stánky, nejrůznější nejen hudební vystoupení a v sobotu rozsvítí oblohu ohňostroj. Na akci můžete vyrazit každý den od 10:00 do 22:00.

Blíží se Břevnovské posvícení

Zajděte na trénink hvězd NHL

Hokejoví fanoušci mají příležitost se zúčastnit týmových tréninků v rámci NHL Global series. V akci budou moci vidět trénink týmů Nashville Predators a San Jose Sharks, a to ve čtvrtek 6.10. od 15:00 do 17:30 v O2 areně v Praze, tedy den před zahajovacím zápasem sezóny 2022-23 mezi Predators a Sharks. Více najdete na www.livenation.cz.

Zajděte na trénink hvězd NHL

Autogramiáda Jana Saudka

Česká mincovna pořádá v pátek 7.10. od 13:00 hodin autogramiádu uměleckého fotografa, malíře a spisovatele Jana Saudka na prodejně v Havelské ulici 19 v Praze. Rozhodně by sem proto měli přijít všichni příznivci a obdivovatelé tohoto významného umělce.

Autogramiáda Jana Saudka

Pražské královské mystérium

Pouze jedenkrát za rok můžeme sledovat úkaz, kterému se říká „Pražské královské mystérium". Odehrává se vždy o letním slunovratu, tedy 21. června. K jeho pozorování je nejlepší být v průjezdu Staroměstské mostecké věže nebo na přilehlém Křížovnickém náměstí.
Samotné „vesmírné představení" začíná při západu slunce, kdy zlatý sluneční...

Pražské královské mystérium