Rádio, které žije s Vámi

  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Praha 95,7fm
  • Brno 98,1fm

Aktuality

Mint market v Brně

Jednodenní MINT Market se vrátí v sobotu 14.5. do Tržnice Brno na Zelném trhu. Tři patra budou opět plná designu, autorské módy, šperků, bio kosmetiky, papírenského zboží i delikates. K nákupům zahraje svůj speciální set dvorní DJ MINT Marketu - DJ Marthy. Otevřeno bude od 10:00 do 17:00.

Mint market v Brně

Novou výstavu připravili v Národním hřebčíně v Kladrubech nad Labem

Ve výstavním sále zámku Národního hřebčína Kladruby nad Labem připravili novou výstavu s názvem Ušlechtilá krása. Ta poodhaluje návštěvníkům tajemství genetiky a šlechtění koní.
Historie chovu starokladrubských koní sahá do počátků 16. století a kontinuálně probíhá do současnosti s cílem chránit a uchovat toto impozantní plemeno koní pro následující...

Novou výstavu připravili v Národním hřebčíně v Kladrubech nad Labem

Poznejte přírodu českého krasu

Vydejte se v sobotu 14.května na speciální jednodenní naučnou stezku, kdy je cestou možné, při tématických zastávkách plnit různé úkoly, zaměřené zejména na poznávání přírody Českého krasu.
Součástí asi 12 km trasy je i průchod štolou k lomu Malá Amerika s průvodcem. Začátek je v Karlštejně u pošty kdykoliv mezi 8:30 – 11:00. Zde dostanete kartičku na...

Poznejte přírodu českého krasu

Švandovo divadlo představí ostrou komedii

Švandovo divadlo v Praze zve na černou severskou komedii o střetu dobra a zla ADAMOVA JABLKA. V představení uvidíte, zda převychová farář neonacistu anebo neonacista faráře. Nenechte si ujít tuhle bezesporu nejostřejší komedii, a to v úterý 17. května od 19 hodin ve Velkém sále Švandova divadla. Více najdete na www.svandovodivadlo.cz.

Švandovo divadlo představí ostrou komedii

Kolín hostí Den záchranářů

Dva roky covidu způsobily, že tradiční Den záchranářů se musel v Kolíně zrušit. Letos se ale milovníci a obdivovatelé záchranářské techniky dočkají. Vše začne v neděli ráno spanilou jízdou techniky městem, a pak celodenní prezentací na Karlově náměstí.
Odpoledne jsou pak v plánu praktické ukázky na břehu Labe – nebude chybět ukázka vyprošťování osob,...

Kolín hostí Den záchranářů

Světoznámý fotograf Robert Vano vystavuje v Poděbradech

Robert Vano se narodil roku 1948 v Nových Zámcích na Slovensku maďarským rodičům. V roce 1967, krátce po maturitě emigroval do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy. Po roce 1989 se vrátil do Československa a zakotvil v Praze. Vydal několik fotografických publikací, vystavoval např. v New Yorku, Miláně, Londýně a v Praze. A nyní i v Poděbradech.

Světoznámý fotograf Robert Vano vystavuje v Poděbradech

Kasárna Karlín budou hostit benefiční akci

V neděli 8.května se koná pátý benefiční sekáč v Kasárna Karlín v Praze! Nejen že si na místě můžete pořídit novou letní kolekci oblečení za dobrovolnou cenu, ale zároveň Vám k nákupu zahrají DJky a hudebníci. Na místě proběhne i sbírka batohů, drogerie a ponožek pro lidi bez domova. Akce se bude konat od 14:00 do 22:00.

Kasárna Karlín budou hostit benefiční akci

Lodě na Labi startují v Nymburku

Lodě na Labi je akce, která opět nabízí vše, co je spojené s řekou a hlavně loděmi. Zájemci si tu tak užijí prohlídku a ukázky lodí různých velikostí, uskuteční se výletní plavby, půjčovat se budou rychlé čluny.
Součástí akce budou také farmářské trhy, program o bezpečnosti, kreativní dílny, soutěže, setkání karavanů, ukázky nákladních aut, boxerská...

Lodě na Labi startují v Nymburku

Pozvánka pro skláře

V sobotu 7.května proběhne ve sklárně Huť Jakub Tasice na Havlíčkobrodsku akce s názvem: „Jarní skláření v Tasicích“. Tímto dnem se zahájí další turistická sezóna. Od 10:00 do 17:00 se můžete těšit na ukázky sklářského řemesla, ale také na jarmark řemeslných výrobků a na prohlídky sklářského skanzenu s průvodcem.

Pozvánka pro skláře

V Praze se bude konat festival Pojď dál

Přijďte v sobotu 7.května na fesťák POJĎ DÁL, který proběhne u budovy škol Jedličkova ústavu na Praze 2. Kapely začnou hrát od 11 dopoledne. Vystoupí: Buty, Cocoman, Pískomil se vrací a spousta dalších. Během události budete svědky slaňování z Žižkovského televizního vysílače, které bude vysíláno online.

V Praze se bude konat festival Pojď dál