TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

JE VÁS ZASE VÍC!

Ve středu 9. srpna proběhlo pravidelné setkání odborné rozhlasové veřejnosti, kde došlo k prezentaci výsledků poslechovosti Radioprojekt za třetí čtvrtletí roku 2023. Prezentace proběhla ve velmi atraktivních prostorách Vodafone Playzone Arény na pražském Chodově
  Signál rádio potvrdilo trend růstu své poslechovosti. Týdně přibylo 22% nových posluchačů a...

JE VÁS ZASE VÍC!

JE VÁS ZASE VÍC!

Za měsíc červenec jste si naše vysílání on-line zapnuli více než 168 500 krát! To je nárůst o více než 15 tisíc oproti předchozímu měsíci. Unikátních IP adres, ze kterých nás posloucháte bylo tentokrát o 3 tisíce více. Měsíc za měsícem boříme jeden rekord za druhým. Moc vám děkujeme za přízeň a budeme se dál snažit, aby se vám vysílání Signál rádia i nadále líbilo. DĚKUJEME!

JE VÁS ZASE VÍC!

O Signál rádiu se psalo v novinách

Na začátku prázdnin nás pozvali do Kostomlat pod Milešovkou, abychom zde odehráli Retro party s hudbou 80. a 90. let. Úkolu se skvěle zhostili naši moderátoři Jirka a Lukáš. Signál rádiu svým výkonem udělali dobré jméno, o čemž svědčí pochvalné komentáře na sociálních sítích obce.
A co víc. Ohlasy byly tak velké, že se informace o akci dostaly až do...

O Signál rádiu se psalo v novinách

Signál zářil na Rally Bohemia

Slavný automobilový závod v letošním roce oslavil už 50 let od svého vzniku. Signál rádio bylo mediálním partnerem tohoto jubilejního ročníku. V našem éteru proběhly rozhovory s pořadateli i některými závodníky.
  Při samotné Rally bylo naše logo vidět nejen podél trati, ale hlavně na startovní čáře. Každé závodní auto muselo projet naším obloukem. Vidět...

Signál zářil na Rally Bohemia

Rekordní červnový on-line poslech

Za měsíc červen potvrdilo Signál rádio další nárůst poslechovosti v on-line prostoru, tedy přes webové stránky a mobilní aplikaci.
Šestý měsíc roku 2023 zaznamenal více než 153 tisíc přehrání našeho vysílání on-line. Což je o cca 7600 více než minulý měsíc. Stanovili jsme tím tak náš nový rekord. Poslechovost roste stabilně a momentálně je zhruba 2,5x...

Rekordní červnový on-line poslech

Signál zahájil prázdniny pořádnou Retro party

Prázdniny jsou tady a my jsme měli tu příležitost je zahájit na severu Čech velkou Retro party s hity 80. a 90. let. Oslovili nás pořadatelé z Kostomlat pod Milešovkou. Slovo dalo slovo a naši kluci - DJ Georgano a DJ Lucenzo – tedy Jirka Svoboda a Lukáš Bláha to roztočili ve velkém stylu.
  Účast byla hojná. Přišly stovky místních i přespolních. Parket pod širým...

Signál zahájil prázdniny pořádnou Retro party

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Na začátku března jsme vám, našim posluchačům, dali možnost napsat si o samolepky s logem Signál rádia. A hned začaly chodit emaily, ve kterých nebyly jenom adresy, kam samolepky doručit, ale také velmi milé vzkazy.
  Například Miroslav napsal:  „Jste super rádio, jak můžu tak poslouchám na rádiu (v dab+) nebo na mobilu. Pokračujte takhle dál.“ Posluchač...

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Pražské slunovratové mystérium

Pouze jedenkrát za rok můžeme sledovat úkaz, kterému se říká „Pražské královské mystérium". Odehrává se vždy o letním slunovratu, tedy 21. června. K jeho pozorování je nejlepší být v průjezdu Staroměstské mostecké věže nebo na přilehlém Křížovnickém náměstí.
Samotné „vesmírné představení" začíná při západu slunce, kdy zlatý sluneční...

Pražské slunovratové mystérium

Signál vyrazil za zábavou

Už bylo na čase, abychom vyrazili na svou první společnou akci. Rozhodli jsme se pro pražský klub Futurum na Smíchově, abychom utužili vztahy v kolektivu a zároveň trochu upustili páru. Nejen prací živ je člověk :).
Příjemné akce se zúčastnila velká část našeho moderátorského týmu: Klára, Jirka, Martin, Lukáš a Dominik. A co jiného jsme si z programu měli...

Signál vyrazil za zábavou

Signál v on-line poslechu na svém rekordu!

On-line poslech Signál rádia stabilně roste už několik měsíců v řadě. V únoru došlo sice k mírnému poklesu, což zapříčinil nejenom krátký měsíc, ale také probíhající jarní prázdniny. Po jejich skončení se opět vrátil růst poslechu přes webové stránky a mobilní aplikaci.
  Za měsíc březen jsme se dostali na skvělých 19.040 unikátních IP adres , ze...

Signál v on-line poslechu na svém rekordu!