Rádio, které žije s Vámi

  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Praha 95,7fm
  • Brno 98,1fm

Aktuality

V Hodoníně budou mít sraz food trucky

Více než 15 trucků přijede o víkendu 7.-8.5. na Masarykovo náměstí do Hodonína a nabídne všem nejen to nejlepší jídlo z české i zahraniční kuchyně. Food Truck Sraz bude po oba dny zahájen v 11 dopoledne a potrvá v sobotu do 22 a v neděli do 19 hodin.
Těšte se na celou řadu nejrůznějších jídel. V sobotu odpoledne vystoupí i kapely a v neděli si malí...

V Hodoníně budou mít sraz food trucky

Pojďte si vyzkoušet kovářské řemeslo

Kováři z různých míst České republiky přijedou v sobotu 7.května na památku Šlakhamr v Hamrech nad Sázavou. Po celý den budou všem předvádět své řemeslo, a to jak na mobilních výhních, tak i na velkém, vodou poháněném bucharu. Budete si moci kovářskou práci i sami vyzkoušet. Událost proběhne od 9:00 do 17:00.

Pojďte si vyzkoušet kovářské řemeslo

Kolínská úzkorozchodka zahajuje letošní sezonu

Letošní Velikonoční jízdy kolínské řepařské drážky byly takovou předpremiérou. To pravé oficiální zahájení provozu úzkokolejky přijde na řadu až o tomto víkendu. Vlak tažený parní lokomotivou bude vyjíždět po oba víkendové dny od 9:45 do 16 hodin. A pozor, po oba dny budou vlaky přepadávat kovbojové na koních. Připraven je i hudební program, tak se o víkendu přijďte na drážku svézt.

Kolínská úzkorozchodka zahajuje letošní sezonu

Startuje další ročník Febiofestu

Všechno pro diváka, to je hlavní profil a cíl Febiofestu, filmového festivalu, který letos vstupuje do 29. ročníku. Centrem festivalového dění se stane stejně jako loni Cinema City Slovanský dům v centru Prahy, vybrané sekce a masterclass bude hostit také Kino Pilotů, Ponrepo nebo Edison Filmhub.
Program festivalu hledejte na febiofest.cz. Projekce, které se pak přesouvají do...

Startuje další ročník Febiofestu

Vyrazte na páleni čarodějnic do Brna!

Do líšeňské Rokle v Brně se čarodějnice dobře hází. A vejde se jich tam hodně. Takže jestli chcete vyrazit v sobotu 30.dubna do Brna na čarodky, tak sem! Budou ohně, kapely, jídlo i pití, balónková show, úkoly pro děti a spousta dalšího. Začne se ve tři odpoledne.

Vyrazte na páleni čarodějnic do Brna!

Proběhne další ročník Truck trialu

O víkendu 30.4.-1.5. proběhne další ročník Mistrovství České republiky v Truck trialu! Vydat se na něj můžete v sobotu od deseti dopoledne a v neděli od 8:30 do obce Černuc na Kladensku. Těšte se na těžké trucky, které budou projíždět náročný terén v bahně i ve vodě. Detaily o události najdete na www.trucktrial.cz.

Proběhne další ročník Truck trialu

Praha 2 zve na novou hru Putovaní

Městská část Praha 2 pokračuje v seriálu venkovních her Putování. V pořadí už čtvrtá trasa Vás provede po místech, která jsou spjatá s životem Milady Horákové. Soutěžit můžete až do 31. května.
Pomocí chytrých telefonů stačí navštívit webové stránky putovani.praha2.cz, kde se zaregistrujete a hru následně zahájíte. Pak Vás čeká devět stanovišť s...

Praha 2 zve na novou hru Putovaní

Na zámku Kačina u Kutné Hory otevírají turistickou sezonu

K dubnovému otevření turistické sezóny na Kačině připravili den plný dobových her a zábavy. Pokud sem tuto sobotu dorazíte, tak budete mít možnost vyzkoušet si historické hry, při kterých se kdysi bavila šlechta i chudý lid. Zcela jistě dojde na pétanque, kuželky, tlučení špačků, pohánění obruče a káči nebo na cvrnkání kuliček.
Volně přístupný bude také...

Na zámku Kačina u Kutné Hory otevírají turistickou sezonu

V Brně se otevře palác Šlechtičen

V Brně se po dlouhé rekonstrukci otevírá Palác šlechtičen. Uvidíte v něm dvě zbrusu nové expozice: Loutkářské umění aneb příběhy českého loutkářství a Tradiční kulturu na Moravě v zrcadle času. V pátek 22. a v sobotu 23.4. tam proběhnou komentované prohlídky a na sobotní den je připraven také doprovodný program nejen pro děti. Detaily najdete na www.mzm.cz.

V Brně se otevře palác Šlechtičen

Fanoušci sc-fi míří na Comic-Con

Je tady třídenní festival věnovaný videohrám a stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, knihám a obrazům, kostýmům... Už potřetí v ČR máte možnost potkat tolik herců, komiksových výtvarníků a dalších umělců na jednom festivalu.
Je tady Comic-Con Prague, který nabízí doslova fantastický program - fotografování s herci a dalšími hvězdnými hosty,...

Fanoušci sc-fi míří na Comic-Con