TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Signál zahájil prázdniny pořádnou Retro party

Prázdniny jsou tady a my jsme měli tu příležitost je zahájit na severu Čech velkou Retro party s hity 80. a 90. let. Oslovili nás pořadatelé z Kostomlat pod Milešovkou. Slovo dalo slovo a naši kluci - DJ Georgano a DJ Lucenzo – tedy Jirka Svoboda a Lukáš Bláha to roztočili ve velkém stylu.
  Účast byla hojná. Přišly stovky místních i přespolních. Parket pod širým...

Signál zahájil prázdniny pořádnou Retro party

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Na začátku března jsme vám, našim posluchačům, dali možnost napsat si o samolepky s logem Signál rádia. A hned začaly chodit emaily, ve kterých nebyly jenom adresy, kam samolepky doručit, ale také velmi milé vzkazy.
  Například Miroslav napsal:  „Jste super rádio, jak můžu tak poslouchám na rádiu (v dab+) nebo na mobilu. Pokračujte takhle dál.“ Posluchač...

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Pražské slunovratové mystérium

Pouze jedenkrát za rok můžeme sledovat úkaz, kterému se říká „Pražské královské mystérium". Odehrává se vždy o letním slunovratu, tedy 21. června. K jeho pozorování je nejlepší být v průjezdu Staroměstské mostecké věže nebo na přilehlém Křížovnickém náměstí.
Samotné „vesmírné představení" začíná při západu slunce, kdy zlatý sluneční...

Pražské slunovratové mystérium

Signál vyrazil za zábavou

Už bylo na čase, abychom vyrazili na svou první společnou akci. Rozhodli jsme se pro pražský klub Futurum na Smíchově, abychom utužili vztahy v kolektivu a zároveň trochu upustili páru. Nejen prací živ je člověk :).
Příjemné akce se zúčastnila velká část našeho moderátorského týmu: Klára, Jirka, Martin, Lukáš a Dominik. A co jiného jsme si z programu měli...

Signál vyrazil za zábavou

Signál v on-line poslechu na svém rekordu!

On-line poslech Signál rádia stabilně roste už několik měsíců v řadě. V únoru došlo sice k mírnému poklesu, což zapříčinil nejenom krátký měsíc, ale také probíhající jarní prázdniny. Po jejich skončení se opět vrátil růst poslechu přes webové stránky a mobilní aplikaci.
  Za měsíc březen jsme se dostali na skvělých 19.040 unikátních IP adres , ze...

Signál v on-line poslechu na svém rekordu!