TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Poznejte Všechny krásy Prahy

V prostorách pražské Jindřišské věže probíhá už 8. ročník výstavy Všechny krásy Prahy. Na 34 fotografiích od 16 autorů si budete moci prohlédnout známá i tajemná místa naší metropole. Unikátní snímky navíc poslouží dobré věci. Na konci výstavy proběhne jejich dražba a výtěžek získá spolek Nedoklubko, který pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi.

Poznejte Všechny krásy Prahy

Veletrh kosmetiky

Výstaviště PVA Expo Letňany v Praze bude v pátek a v sobotu (24.-25.3.) hostit veletrh kosmetiky, kadeřnictví i nehtového designu For beauty. Od pátku do neděle (24.-26.3.) proběhne na tom samém místě také veletrh cyklistiky For bikes. Na obou událostech se těšte na celou řadu stánků se zbožím, které jen tak nikde neseženete, ale také na různé přednášky.

Veletrh kosmetiky

Velikonoční trhy Praha

Velikonoce se blíží a proto v sobotu 25.3. začínají v Praze velikonoční trhy! Vyrazit na ně můžete na Staroměstské, či Václavské náměstí, anebo na Náměstí Republiky. Najdete zde tradiční velikonoční sortiment, společně s občerstvením. Trhy se budou konat každý den až do 16.dubna.

Velikonoční trhy Praha

ZOO Praha zahajuje sezonu

ZOO v Praze v sobotu 25.3. slavnostně zahájí letošní návštěvnickou sezónu. Těšte se nejen na celou řadu zvířátek, ale také na den plný zábavy, vzácné hosty, na doprovodný program a podobně. Na www.zoopraha.cz se dozvíte více informací.

ZOO Praha zahajuje sezonu

DOD u meteorologů

Český hydrometeorologický ústav otevře v sobotu 25.3. své dveře návštěvníkům. Od 9:00 do 14:00 můžete vyrazit do ústavu v Brně či v pražské Libni, kde se dozvíte informace o meteorologii, hydrologii a kvalitě ovzduší v Česku. Připraven je i další doprovodný program.

DOD u meteorologů

Harry Potter se usadil v Brně

Letohrádek Mitrovských v Brně hostí výstavu pro fanoušky legendárního čaroděje Harryho Pottera. Expozice představuje různé předměty spojené s knižním a filmovým fenoménem. V největší míře zde uvidíte modely ze stavebnice LEGO, figurky hlavních hrdinů i magických zvířat, filmové repliky a další sběratelské artefakty. Detaily najdete na www.letohradekbrno.cz.

Harry Potter se usadil v Brně

Běh o velkopavlovickou meruňku

Pátý ročník významné sportovní akce města Velké Pavlovice – Běh o velkopavlovickou meruňku se uskuteční v sobotu 25.3.. Akce je pro malé i velké a je připraveno několik běžeckých tras. Prezentace závodníků bude od devíti hodin ráno. Na www.velke-pavlovice.cz najdete vice informací.

Běh o velkopavlovickou meruňku

Zkuste kurz přežití

Pojďte si vyzkoušet První kurz přežití. Spilberg Brno jej pořádá v sobotu 25.3. od 9 do 15 hodin na brněnské Sokolově ulici, číslo 32. Můžete na něm získat základní znalosti i dovednosti pro přežití v přírodě i ve městě. Nahlédnete do evakuačního zavazadla, ochutnáte vojenský oběd a dozvíte se, co je dobré míti doma pro případnou krizi. Více detailů najdete na spielbergbrno.cz.

Zkuste kurz přežití

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Na začátku března jsme vám, našim posluchačům, dali možnost napsat si o samolepky s logem Signál rádia. A hned začaly chodit emaily, ve kterých nebyly jenom adresy, kam samolepky doručit, ale také velmi milé vzkazy.
  Například Miroslav napsal:  „Jste super rádio, jak můžu tak poslouchám na rádiu (v dab+) nebo na mobilu. Pokračujte takhle dál.“ Posluchač...

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Prohlédněte si záchrannou stanici pro exotická zvířata

V pražských Vysočanech najdeme Záchrannou stanici pro divoká a exotická zvířata. Svůj domov zde našli třeba papoušci, či želvy. Pokud byste se rádi přišli do stanice podívat, anebo si chcete virtuálně adoptovat zvířátko, tak je to možné po domluvě. Můžete sem případně přinést i zraněné zvíře, které najdete. Detaily a kontakty jsou na www.zachranna-stanice.org.

Prohlédněte si záchrannou stanici pro exotická zvířata