TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Vyrazte do Mikulova

Mikulov bude tento týden žít. V pátek 24.6. a v sobotu 25.6. se mohou děti těšit na Festival Knihopásek, který v zámeckém parku nabídne besedy s autory knih, loutková představení a spoustu dalšího. V sobotu 25.6. se budou konat také krojované hody.
V pravé poledne se chasa sejde u kina, aby se pak vydala na průvod. Od půl čtvrté odpoledne proběhne krojovaná zábava,...

Vyrazte do Mikulova

V Karlíne proběhne street food festival

Vyrazte v neděli 26.6. na Karlínský street food festival, který se uskuteční na pražském Karlínském náměstí. Čeká vás velká nabídka těch nejlepších street foodových jídel, skvělé pití a mnoho dalšího.
Na podiu se představí hned několik kapel společně s DJi a za kostelem bude umístěna rampa, kde se na skateboardu ukáže Marek Cejchan a na bmx Martin Mašek. K...

V Karlíne proběhne street food festival

V sobotu se otevřou lidem nestátní památky

Na sobotu 25.6. je připravena akce pro všechny milovníky památek: „Non Stop – Nekonečná noc“, kdy budou památky ANOPA otevřeny po celý den i noc a navštívit je tedy bude možné i ve velmi netradičním čase.
ANOPA je Asociace nestátních otevřených památek a díky ní se můžete jít v sobotu podívat na hrad v Ledči anebo na zámek ve Žďáru nad Sázavou. Detaily...

V sobotu se otevřou lidem nestátní památky

Slavkov u Brna ožije Veteránfestem

Jedno z největších setkání majitelů a obdivovatelů historických vozidel a motocyklů do roku 1989 se uskuteční v sobotu 25.6. v zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Veteranfest Slavkov nabídne přehlídku historických vozů, motorek, traktorů anebo bicyklů, ale také dobovou atmosféru, burzu náhradních dílů a starožitností.

Slavkov u Brna ožije Veteránfestem

Do Prahy dorazí latinskoamerický festival

Kulturní a gastronomický festival, plný chutí, vůní, barev a rytmů. To je Iberolatinfest, který se bude konat v sobotu 25.6. ve sportovním areálu v pražských Petrovicích.
Během celého dne budete moci ochutnat to nejlepší z latinskoamerické, portugalské a španělské gastronomie. Nebude chybět bohatý kulturní program v podobě kapel, ukázek Flamenca, aktivit pro děti a...

Do Prahy dorazí latinskoamerický festival

Zažijte dobový letecký den

Historical Arishow 2022 v Mladé Boleslavi. Čekají vás lety pro veřejnost, ukázky historických automobilů a techniky nebo prohlídky letadel. Hlavní program HISTORICAL AIRSHOW od 13 do 17 hodin.
Program od 09:00 Otevření pokladen, otevření letiště 09:00 - 12:30 Přílety vystupujících letadel Lety pro veřejnost Ukázky...

Zažijte dobový letecký den

Vinařství Spielberg oslavuje 20. let

Vinařství SPIELBERG v Archlebově pro vás připravilo večer plný nevázané legrace a dobrého vína. Těšte se na humorná vystoupení a skeče Jirky Lábuse, Vládi Kratiny a Tomáše Měcháčka.
K tomu bude hudba od vynikající muzikálové zpěvačky Lucie Šoralové s její doprovodnou skupinou. Oslavte 20 let SPIELBERGU v sobotu 18.6. od 18:00 v Křišťálovém sále.

Vinařství Spielberg oslavuje 20. let

Přehlídka nejlepších bonsají

Další ročník přehlídky nejlepších bonsají od předních českých i zahraničních pěstitelů začíná v trojské botanické zahradě. Během výstavy se představí téměř 100 tvarovaných stromků. Návštěvníci budou moci obdivovat i bonsaje ze sbírek botanické zahrady.

Přehlídka nejlepších bonsají

Pozvánka na pohádkový les

Chcete se krásně bát a dobře se pobavit? Obec Sulkovec v okrese Žďár nad Sázavou, Vás zve v sobotu 18.6. od 13:00 k obecnímu úřadu na speciální pohádkový les plný překvapení.
Na trase dlouhé 2 km na Vás i na Vaše děti budou čekat nejrůznější překážky a úkoly. Po projití pohádkového lesa bude pro děti připraven pestrý program včetně hudebního doprovodu....

Pozvánka na pohádkový les

Opět po roce se Českem prožene závod historických vozidel 1000 mil československých

Závod historických vozidel „1000 mil československých“ je jednou z legend v dějinách domácího automobilového sportu a byl pořádaný Autoklubem Republiky československé v letech 1933, 1934 a 1935. Letošní ročník tak tuto tradici vzpomínkovou jízdou tak trochu obnovuje.
Zatímco ve středu odpoledne se vozidla představují v jakémsi depu v Opletalově ulici, tak už ve...

Opět po roce se Českem prožene závod historických vozidel 1000 mil československých