TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Otevřené sklepy v Šakvicích

Vydejte se v sobotu 3.6. od pravého poledne na událost Z ďůrky do ďůrky aneb otevřené sklepy v Šakvicích. Během celého dne můžete navštívit vinaře v jejich sklepích, ochutnat vína i nějaké dobroty k zakousnutí. Ke koštování vám ve sklepích zahraje hudba. A od 20:00 to můžete rozjet na place za Sokolovnou na velké hity. Více najdete na Facebooku Akce v Šakvicích.

Otevřené sklepy v Šakvicích

Kapucínská hrobka v Brně se otevírá

Kapucínská hrobka v Brně otevře v sobotu 3.6. od 14:00 své brány veřejnosti! Prohlídka se navíc ponese v charitativním duchu. Výtěžek se věnuje brněnskému Hospici svaté Alžběty. Speciální prohlídka hrobky připomene zakladatelku hospice a uvidíte zde také vzácný relikviář – dar, který Alžběta věnovala kapucínům. Doporučuje se rezervace na www.hrobka.kapucini.cz.

Kapucínská hrobka v Brně se otevírá

Den dětí v Jílovém u Prahy

V sobotu 3.6. se oslaví v Regionálním muzeu v Jílovém u Prahy Den dětí! Od 10:00 je v plánu divadélko pro děti, následuje vernisáž k novým výstavám, dále oblíbený program s živými kontaktními papoušky a čtyřicetikilovou želvou jménem Eliáš. Nebudou chybět tvořivé dílny, úkoly za odměny a občerstvení pro malé i velké.

Den dětí v Jílovém u Prahy

Žižkovské pivobraní

Park Parukářka v Praze bude v pátek 2.6. a v sobotu 3.6. hostit Žižkovské pivobraní. Kromě celé řady kvalitních i speciálních piv, se můžete těšit na občerstvení, ale také na hudební kapely, Dj a mnoho dalšího. Po oba dny bude otevřeno od 12:00 do 21:00.

Žižkovské pivobraní

Pivní a motorkářské slavnosti

Milovníci zlatavého moku, motorek a dobré zábavy pozor! V sobotu 3.6. se v Kojeticích u Prahy budou konat pivní a motorkářské slavnosti. Těšit se můžete na pivní speciály, či na hudební a sportovní program. Na své si přijdou taky gurmáni a připraven bude i program pro děti. Pivní a motorkářské slavnosti v Kojeticích začnou v 11 hodin. Podrobné info najdete na facebooku akce.

Pivní a motorkářské slavnosti

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Na začátku března jsme vám, našim posluchačům, dali možnost napsat si o samolepky s logem Signál rádia. A hned začaly chodit emaily, ve kterých nebyly jenom adresy, kam samolepky doručit, ale také velmi milé vzkazy.
  Například Miroslav napsal:  „Jste super rádio, jak můžu tak poslouchám na rádiu (v dab+) nebo na mobilu. Pokračujte takhle dál.“ Posluchač...

Samolepky Signálu spustily vlnu ohlasů

Signál v on-line poslechu na svém rekordu!

On-line poslech Signál rádia stabilně roste už několik měsíců v řadě. V únoru došlo sice k mírnému poklesu, což zapříčinil nejenom krátký měsíc, ale také probíhající jarní prázdniny. Po jejich skončení se opět vrátil růst poslechu přes webové stránky a mobilní aplikaci.
  Za měsíc březen jsme se dostali na skvělých 19.040 unikátních IP adres , ze...

Signál v on-line poslechu na svém rekordu!

Signál vyrazil za zábavou

Už bylo na čase, abychom vyrazili na svou první společnou akci. Rozhodli jsme se pro pražský klub Futurum na Smíchově, abychom utužili vztahy v kolektivu a zároveň trochu upustili páru. Nejen prací živ je člověk :).
Příjemné akce se zúčastnila velká část našeho moderátorského týmu: Klára, Jirka, Martin, Lukáš a Dominik. A co jiného jsme si z programu měli...

Signál vyrazil za zábavou

Poznejte Všechny krásy Prahy

V prostorách pražské Jindřišské věže probíhá už 8. ročník výstavy Všechny krásy Prahy. Na 34 fotografiích od 16 autorů si budete moci prohlédnout známá i tajemná místa naší metropole. Unikátní snímky navíc poslouží dobré věci. Na konci výstavy proběhne jejich dražba a výtěžek získá spolek Nedoklubko, který pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi.

Poznejte Všechny krásy Prahy

Zajděte v Praze na Imaginárium

Až do 11.června se na pražském Chvalském zámku koná hravá a tajuplná výstava Imaginárium Divadla bratří Formanů a jejich přátel. Představuje fantastický svět kočovných divadelníků a svérázných výtvarníků. Výstavu doplní také bohatý doprovodný program loutkových divadel, výtvarných workshopů a koncertů. Otevřeno je zde každý den od 9:00 do 18:00.
 ...

Zajděte v Praze na Imaginárium