Rádio, které žije s Vámi

 • Mladá Boleslav 105,7fm
 • Mnichovo Hradiště 89,2fm
 • Jičín 94,2fm
 • Mělník 99,9fm
 • Praha 95,7fm
 • Brno 98,1fm
 • České Budějovice 106,8fm
 • Plzeň 94,9fm
 • Karlovy Vary 87,8fm
 • Hradec Králové 104,1fm
 • Chotěboř 89,0fm
 • Tábor 107,8fm
 • Liberec 94,1fm
 • Jihlava 96,2fm

Aktuality

Letenské prase 2022

Letenské prase - to jsou slavnosti, které přináší ukázky tradičních postupů zpracování vepřového masa v režii řeznického mistra. Po celou dobu akce bude na dvoře Národního zemědělského muzea probíhat i prodej a degustace zabijačkových a dalších gastronomických specialit. Navíc si v muzejním gastrostudiu můžete sami uvařit vaše vlastní pivo a to za doprovodu zkušeného domovarníka. O zábavu nepřijdou ani děti. Těšte se na dílničky i divadlo. To vše už tuto sobotu v Praze na Letné.

Letenské prase 2022

Startuje 60. ročník Skiinterkriteria

Zima, sníh, lyže a zdravě soutěživá nálada. Takové je Skiinterkriterium, které se každoročně koná ve Ski centru Říčky v Orlických horách. Jde o největší, nejstarší a nejvýznamnější mezinárodní závod žactva v disciplínách slalom a obří slalom, kterého se účastní okolo 200 závodníků prakticky z celého světa. První závodní den je naplánován na pátek 21.ledna v disciplíně obří slalom a hned na to v sobotu 22.ledna proběhne závod ve slalomu. Pokud chcete být při tom, když si mladí a nadějní lyžaři začínají plnit svůj sen, tak se v pátek a v sobotu vydejte do Říček.

Startuje 60. ročník Skiinterkriteria

Pozvánka na vernisáž

V Galerii města Blanska bude mít v sobotu 22.1. vernisáž nová výstava Miroslava Štolfy. Vychází z cyklu obrazů a kreseb věnovaných reflexi motocyklového sportu. S legendární knihou Zen a údržba motocyklu z roku 1974 tato výstava sdílí svoji snahu o kombinaci dvou na první pohled odlišných témat, jakým je duchovní meditace a mnohovrstevnatý vztah člověka a stroje. Zahájení vernisáže bude v pět odpoledne.

Pozvánka na vernisáž

Do Třebíče dorazí herci z Prahy

Páteční večer 21.1.bude v Divadle Pasáž v Třebíči patřit pražské divadelní společnosti Háta, která přiveze představení s názvem „Velké lásky v malém hotelu“. Těšte se na bláznivou komedii, která vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. Představení začne v sedm večer.

Do Třebíče dorazí herci z Prahy

Soutěž o balíček Geladrink

Trápí vás někdy opotřebované klouby? Pak Vám možná uděláme radost, protože až do konce tohoto týdne soutěžíme o doplněk stravy Geladrink Forte Hyal, který přispívá ke zdraví kloubů.
Je to vylepšený doplněk stravy Geladrink Forte, doplněný o kyselinu hyaluronovou. Může pomoci zlepšit pohyblivost i vlastnosti kloubní tekutiny a dodat hloubkovou výživu pro...

Soutěž o balíček Geladrink

V Brně si můžete s přáteli zasoutěžit

Tužka, papír, žádný mobil a týmové odpovědi. Pojďte se bavit a vyzkoušet si, na kolik otázek umíte vymyslet odpověď. V týmu můžou být dvě až osm osob. Akce s názvem “Chytrý kvíz” se bude konat v neděli 16.1. U dřeváka v Dřevařské ulici v Brně. Detaily o akci najdete na www.chytrykviz.cz

V Brně si můžete s přáteli zasoutěžit

Kam vyrazit na zabijačkové speciality?

Pro milovníky zabijačkových dobrot máme pozvánku na akci do Brna. Galerie T23 totiž pořádá v sobotu 15.ledna Zabijačkové hody, spojené se soutěží o nejlepší zelí, které můžete přinést do soutěže. Událost vypukne v pravé poledne.

Kam vyrazit na zabijačkové speciality?

Geopark Říčany vás zve k návštěvě

V sobotu 15.ledna si můžete přinést do Geoparku Říčany kameny na rozříznutí, které si budete následně moci sami vybrousit a vyleštit. Součástí odpoledne je i komentovaná prohlídka geoparku. Přijít můžete od 14:00 do 17:00.
Rezervace je nutná na e-mailu: jana.svandova@muzeum.ricany.cz

Geopark Říčany vás zve k návštěvě

Očkovací centrum v Mladé Boleslavi se začátkem ledna vrátilo z kapacitních důvodů do Domu kultury.

Klaudiánova nemocnice spustí v očkovacím centru v Domě kultury Mladá Boleslav od pondělí 17. ledna očkování dětí ve věkové skupině 5 – 11 let. Objednávání termínů bude probíhat přes dosavadní registrace u ministerstva zdravotnictví. První volné termíny už byly uvolněny na konci týdne. Podmínkou zákroku u takto malého dítěte bude předložení lékařského potvrzení od pediatra.

Očkovací centrum v Mladé Boleslavi se začátkem ledna vrátilo z kapacitních důvodů do Domu kultury.

Vyrazte na lyžařské závody

Nové Město na Moravě v sobotu 15.1. ožije lyžařskými závody pro veřejnost. Jsou připraveny závody na klasickou techniku na 15 km nebo 30 km po Vysočině a dětské závody ve Vysočina Aréně. Začínat se bude v 10:00. Detaily a registrace najdete na www.stopaprozivot.cz.

Vyrazte na lyžařské závody