TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

V Ostravě se o víkendu konají dny NATO

O víkendu 18-19.9. se konají dny NATO! Přijďte se proto podívat na jedinečnou mezinárodní přehlídku vojenských, bezpečnostních a záchranných jednotek s mottem „Naše bezpečnost není samozřejmost”. Tato velká událost proběhne na letišti Leoše Janáčka v Ostravě a pozor, pokud na akci chcete jít, musíte mít koupené vstupenky na ticketportalu. Jeden lístek stojí 15korun.

V Ostravě se o víkendu konají dny NATO

Tradiční vinobraní v Mělníku

Tradiční velké vinobraní chystají v Mělníku, kde mu v tomto týdnu bude patřit celý víkend od pátku 17. do neděle 19. září. Jedná se o 82. ročník, kromě vína návštěvníky, kteří neváhají přijet i z daleka, láká také multižánrový program. Ten zahrnuje živou hubu hned z trojice pódií.

Tradiční vinobraní v Mělníku

Zámek Kačina o víkendu zve na další ročník vinobraní

Již desátý ročník Krajského vinobraní a dožínek se uskuteční v sobotu 11. září v romantickém prostředí zámku Kačina. Tato znovuobnovená tradice se letos do zámeckého parku vrátí s hity slovenské zpěvačky Kataríny Knechtové nebo Hradišťanu a Jiřího Pavlicy. Program na třech podiích doprovodí degustace burčáku s ochutnávkou vín ze všech vinařských podoblastí. Lidé i letos mohou využít bezplatné kyvadlové dopravy mezi Kačinou a Kutnou Horou nebo Čáslaví.

Zámek Kačina o víkendu zve na další ročník vinobraní

Tvrz Hummer u Prahy v sobotu ožije velkou akcí

Akce s názvem KONĚ NEJEN POD KAPOTOU VE TVRZI HUMMER proběhne už v sobotu 11.září! Od 10:00 se těšte na koně živé i na koně pod kapotou. K vidění bude i neustále se rozrůstající zoo s novými výběhy. Přijedou rytíři v lesklé zbroji, a to nejen ti historičtí. Tvrz Hummer najdete kousek od Černého mostu v Praze.

Tvrz Hummer u Prahy v sobotu ožije velkou akcí

Babybox v Kolíně opět zablikal

V pondělí v osm hodin ráno v něm pracovníci našli novorozeného chlapce. Byl vykoupaný a do života vybavený plenkou a starým modrým ručníkem. Dostal jméno Cyril. Jedná se o už čtvrté dítě, které zdravotníci v tomto babyboxu našli, celkem jde o 225., které do speciální schránky lidé v Česku odložili.

Babybox v Kolíně opět zablikal

Tip na výlet s dětmi

Vrunoff family park hlásí otevřeno a vy ho můžete s rodinou navštívit u Vranova nad Dyjí. Čekají na Vás atrakce pod širým nebem, jako jsou lanovky a skluzavky, trampolíny anebo houpačky. Nechybí ani občerstvení, parkoviště a dostatek zábavy pro celou rodinu. Otevřeno je denně od úterý do neděle od 9:00 do 18:00.

Tip na výlet s dětmi

Vyrazte za historickými vozidly do Slavkova

Téměř tisícovka historických vozidel a motocyklů opět míří na Slavkov! Největší český sraz milovníků a majitelů auto-moto veteránů pod širým nebem se uskuteční v zámeckém areálu a parku ve Slavkově u Brna už v sobotu 4.září! Zámecký park zkrášlí také prvorepublikové dámy a program je v plánu i pro děti. Součástí setkání je také burza náhradních dílů a starožitností. Brány areálu se otevřou v 7:00.

Vyrazte za  historickými vozidly do Slavkova

Na Pomologické dny do Průhonic

Přijďte si o víkendu 4.-5.9. vychutnat pozdní léto do pražské Průhonické botanické zahrady. Po oba víkendové dny tam od 10-17h proběhnou Pomologické dny. Dočkáte se komentovaných procházek po parku, kde se s odborníky poradíte i ohledně pěstování rostlin. Na programu je i seminář s ukázkami drcení a moštování a také ochutnávka odrůdových moštů, výstava ovoce jabloní a hrušní. Vstupné na akci je zahrnuto v ceně vstupenky do parku.

Na Pomologické dny do Průhonic

Keramiku si budete moci zakoupit o víkendu na pražské Kampě

O víkendu 4.-5.září ožije pražský rynek na Kampě atmosférou trhu. Už pošestnácté představí svou práci nejlepší tuzemští keramici a hrnčíři. Trhy začnou vždy v 10 hodin a doprovodný program je naplánován od jedné do sedmi večer. Těšte se na divadelní představení pro malé i velké anebo na kapely. Vstupné se platit nebude.

Keramiku si budete moci zakoupit o víkendu na pražské Kampě