Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rádio, které žije s Vámi

 • Mladá Boleslav 105,7fm
 • Mnichovo Hradiště 89,2fm
 • Jičín 94,2fm
 • Mělník 107,0fm
 • Praha 95,7fm
 • Brno 98,1fm
 • České Budějovice 106,8fm
 • Plzeň 94,9fm
 • Karlovy Vary 87,8fm
 • Hradec Králové 104,1fm
 • Chotěboř 89,0fm
 • Tábor 107,8fm

Akce

100 let Republiky: koncert hvězd v Lucerně

28.října 2018 proběhne ve Velkém sále pražské Lucerny velký koncert na oslavu 100 let založení Československé republiky. Hlavním hostem večera bude Pražský Výběr, který zde odehraje jediný koncert v Praze v tomto roce. Před vystoupením Výběru zahrají známé rockové hvězdy, a to David Koller a Kollerband, Vladimír Mišík a ETC..., Ivan Hlas Trio, Vltava a večer zakončí legendární Garage s Tony Ducháčkem.

100 let Republiky: koncert hvězd v Lucerně

Oslavy 100 let republiky na náměstí Republiky v Praze

Oslavit významné jubileum našeho státu můžete i na náměstí Republiky v Praze.
Program: V pátek (26. 10.) se na náměstí Republiky odehraje program pod patronací Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. V rámci něho proběhne hudební program, Festival českého jídla, výstavy. V odpoledních hodinách bude připravena projekce a rozhovory na téma stoletý vývoj českého...

Oslavy 100 let republiky na náměstí Republiky v Praze

Smolení sudů a pasování nových bednářů v Plzeňském Prazdroji

Ve čtvrtek 25. října proběhne smolení sudů a pasování nových bednářů v Plzeňském Prazdroji. Akce se koná před Návštěvnickým centrem na nádvoří pivovaru. Časový harmonogram: ve 13 hodin sraz před Návštěvnickým centrem a následný přesun autobusem k bednářům (tam příjezd 13:05 až 13:10 hodin) 13:10 – 14:00 smolení sudů s výkladem 14:00 – cca 14:30 pasování dvou nových bednářů Následně přesun zpět autobusem k Návštěvnickému centru (max 15:00 hodin)

Smolení sudů a pasování nových bednářů v Plzeňském Prazdroji

Model Hobby otevírá v pátek 2018

Sen malých i velkých kluků je opět tu. Největší modelářská show v České republice - veletrh Model Hobby. Ponořte se do fascinujícího světa modelů, užijte si unikátní modely a exhibice, objevte nejnovější trendy u předních světových výrobců a nechte se inspirovat!
Veletrh Model Hobby je jedním z nejstarších modelářských veletrhů v Evropě. Historie se začala...

Model Hobby otevírá v pátek 2018

Celopražská výstava králíků, holubů a drůbeže Modřany 2018

Zveme Vás na pátý ročník vrcholové akce pražského chovatelství, Celopražskou výstavu Modřany 2018, která se koná 26. - 27. října v bývalém OD Prior na Sofijském náměstí. Tato akce je oslavou celoročního úsilí všech pražských i mimopražských chovatelů.

Celopražská výstava králíků, holubů a drůbeže Modřany 2018

Elán: 50 let Tour 2018

Slovenská kapela Elán slaví neuvěřitelných 50 let na scéně. Přiřadila se tak k legendám české a slovenské pop music, které poslouchají lidé napříč generacemi od nejmenších až po babičky.
Když se skupina mladých muzikantů jednoho večera roku 1968 poprvé postavila před hosty malého baru bratislavského hotelu, zřejmě nikdo z přítomných netušil, že je svědkem...

Elán: 50 let Tour 2018

Jazz bez hranic, mezinárodní hudební festival v Plzni

Mezinárodní hudební projekt Jazz bez hranic patří mezi tradiční akce města Plzně. Festivalu se účastní amatérské a profesionální jazzové soubory a sólisté nejen z českého a německého regionu, ale i špičkoví umělci z celého světa. Festival se koná každoročně, ale nemá stanovené pevné datum ani délku trvání. Vyvrcholení každoročního projektu je koncentrováno do několika dnů festivalu na přelomu října a listopadu, ale zároveň se ponechává volnost k produkci samostatných jazzových koncertů během celého roku.

Jazz bez hranic, mezinárodní hudební festival v Plzni

16. Svatováclavská jízda

V Mladé Boleslavi se uskuteční již 16. ročník Svatováclavské jízdy. Svatováclavská jízda historických vozidel se koná každoročně 28. září. V tento den dopoledne z Komenského náměstí startuje dlouhá kolona několika desítek nablýskaných automobilových veteránů a motocyklů (cca 200 účastníků) na projížďku po hlavních dopravních tepnách města. ...

16. Svatováclavská jízda