Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rádio, které žije s Vámi

 • Mladá Boleslav 105,7fm
 • Mnichovo Hradiště 89,2fm
 • Jičín 94,2fm
 • Mělník 107,0fm
 • Praha 95,7fm
 • Brno 98,1fm
 • České Budějovice 106,8fm
 • Plzeň 94,9fm
 • Karlovy Vary 87,8fm
 • Hradec Králové 104,1fm
 • Chotěboř 89,0fm
 • Tábor 107,8fm

Aktuality

Projděte se zámkem Mělník

Dominantou Mělníka je zámek, kde v těchto dnech probíhají zimní prohlídky. Prohlídky zámku (trvají přibližně 40 minut) probíhají buď s českým průvodcem v každou celou hodinu (minimální počet 5 osob) a nebo individuálně. Při individuální prohlídce je možnost zakoupit tištěného průvodce. A budete-li mít štěstí, vaším průvodcem bude Jaromír Tůma, kterého znáte jako publicistu, moderátora a slavného DJ. Co nevyčetl z knih, to si klidně vymyslí:-)

Projděte se zámkem Mělník

Měsíc na vodě se Signál rádiem

Už během ledna se můžete připravit na kouzelnou dovolenou. Nebudeme vám rozdávat poukazy na dovču jako ostatní rádia, ale my vám dáme něco víc a na celý život. Můžete se stát kapitánem lodi. My vás totiž pošleme zdarma na kapitánský kurz - vůdce malého a rekreačního plavidla. Čtyři z vás se s námi se stanou lodivody na celý život. Vědomostní soutěž...

Měsíc na vodě se Signál rádiem

Stezka korunami stromů v Janských Lázních - večerní prohlídky

Nevšední zážitek si budou moci užít návštěvníci Stezky korunami stromů v Krkonoších každou středu v únoru v čase od 17.30 a v první polovině března od 18.30. V pátek 28. prosince začínáme už v 16:30!! Provázet vás a hrát si s vámi budou zkušení průvodci ze Správy Krkonošského národního parku. Něco teplého na zahřátí pro každého v ceně!
Termíny: ...

Stezka korunami stromů v Janských Lázních - večerní prohlídky

Glenn Miller Orchestra Tour 2019

Glenn Miller Orchestra v lednu 2019 opět v ČR a má pro České publikum překvapení !Legendární Glenn Miller Orchestra se opět vrací do České republiky. Světoznámý orchestr vystoupí během ledna příštího roku v devíti českých a moravských městech.
Turné bude probíhat od 7. do 16. ledna 2019 a kromě tradičního vystoupení v pražském Obecním domě zavítá orchestr...

Glenn Miller Orchestra Tour 2019

Vyhrajte knihu Karla Šípa

Oblíbený moderátor a bavič Karel Šíp s nadhledem sobě vlastním představuje témata, která ho zajímají, o kterých debatuje se svými televizními hosty nebo jež vyplavila zákoutí jeho paměti. Dočtete se například, jaké geny zdědil po svém tatínkovi, jakou hodnotu má autogram nebo proč mu řidiči ukazují zdvižený prostředníček. Soubor myšlenek doplňuje několik...

Vyhrajte knihu Karla Šípa

Dan Bárta koncertoval v Hradci

Úspěšným koncertem potěšil v sobotu 7. dubna v jedné z oblíbených restaurací na královéhradeckém nábřeží (Náplavce) své příznivce zpěvák, textař a fotograf Dan Bárta. A nebyl tu sám. Se svojí doprovodnou kapelou zahrál průřez vlastní mnohaletou tvorbou. „Dohodli jsme se s pořadateli, že dnešní datum je pro nás nejvhodnější, tak jsme tady. Žádné...

Dan Bárta koncertoval v Hradci

Kometa je opět na koni

Hokejová Kometa Brno je opět na koni. Obhájce titulu má tak reálnou šanci i letos. Atmosféru v Brně zachytil posluchač Signal rádia Jiří Bartoš.

Kometa je opět na koni

Boty toulavý odstartovaly další ročník

Letos to bude zkrácený cyklus výšlapů s posluchači Signál rádia a to tématicky Jaro – Léto – Podzim - Zima. Jarní přelez vrchu Baby u Kosmonos máme už za sebou. 30 června na nás čeká už 11. ročník výstupu na Chlum u Mladé Boleslavi k hlavnímu vysílači Signálu.

Boty toulavý odstartovaly další ročník

V Mladé Boleslavi bude Reprezentační ples Středočeského kraje

V sobotu 3. března se uskuteční Reprezentační ples Středočeského kraje. V průběhu večera vystoupí: Ondřej Havelka a Melody Makers, Peter Nagy a Indigo, Markéta Konvičková, Martin Chodúr, Těžkej Pokondr a další. Začátek v Domě kultury v Mladé Boleslavi je ve 20:00.

V Mladé Boleslavi bude Reprezentační ples Středočeského kraje