Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rádio, které žije s Vámi

 • Mladá Boleslav 105,7fm
 • Mnichovo Hradiště 89,2fm
 • Jičín 94,2fm
 • Mělník 107,0fm
 • Praha 95,7fm
 • Brno 98,1fm
 • České Budějovice 106,8fm
 • Plzeň 94,9fm
 • Karlovy Vary 87,8fm
 • Hradec Králové 104,1fm
 • Chotěboř 89,0fm
 • Tábor 107,8fm

Aktuality

Československý beat-festival: Koncert legend v Lucerně

Už se blíží vyvrcholení Československého beat-festivalu. Jeden z posledních koncertů roku 2018 se koná v sobotu 16. prosince v pražské Lucerně od 17 hodin.
Lahůdkou bude obnovená bratislavská skupina The Buttons s Dodo Šuhajdou - účastník prvního ročníku tohoto festivalu. Peter Lipa v Lucerně oslaví své 75 narozeniny za doprovodu Blues Bandu Luboše Andršta, který...

Československý beat-festival: Koncert legend v Lucerně

V sobotu 15.12. se začíná lyžovat ve Skiareálu Lipno

Zahájení zimní sezóny ve Skiareálu Lipno. Zábavný program po celý den pro malé i velké lyžaře. Přijďte na oficiální zahájení zimní sezony na Lipně! Čeká vás bohatý program, dopoledne s Lišákem Foxem, animace, představení horské techniky, ale také mnoho zábavy.

V sobotu 15.12. se začíná lyžovat ve Skiareálu Lipno

V Karlových Varech ve Smetanových sadech probíhá tradiční jarmark

V Karlových Varech ve Smetanových sadech u Alžbětiných lázní probíhá tradiční jarmark s vánočním zbožím a regionálními specialitami včetně vánočního cukroví, medoviny, uzenin i ryb. Trh potrvá až do 6. ledna 2019 a jeho součástí jsou adventní koncerty.
Můžete si zde prohlédnout stánky s vánočním sortimentem a občerstvením, které doplňují atrakce pro...

V Karlových Varech ve Smetanových sadech probíhá tradiční jarmark

Advent na Chateau Mcely

Přijeďte si vychutnat povznášející atmosféru adventně vyzdobeného zámku a anglického parku. V průběhu adventních víkendů na vás čeká speciální zvýhodnění ubytování na zámku Mcely, zajímavý program, líbezné koledy, vůně svíček a jehličí a neodolatelné domácí vánoční cukroví.
Adventní čas na zámku Mcely má jedinečnou atmosféru, ve které se snoubí...

Advent na Chateau Mcely

V Mladé Boleslavi začnou večerní adventní trhy

V parku na Výstavišti startují již druhé Večerní vánoční trhy, které budou probíhat každý den od 16 do 20 hodin až do 23. prosince. Zde se můžete těšit na stánky s občerstvením, vánočním sortimentem a opět i na menší i větší pouťové atrakce.
V neděli 2. prosince začíná rozsvícením vánočního stromu na Staroměstském náměstí symbolicky adventní...

V Mladé Boleslavi začnou večerní adventní trhy

Advent zahajuje i na zámku Loučeň

Advent, dobu předvánoční, zahájí na zámku Loučeň 1. prosince křtem největšího adventního věnce u nás. Zámek bude v tu dobu vánočně vyzdoben a prohlídky se rovněž obohatí o sváteční atmosféru.
Po celý advent až do 6. ledna bude k vidění výstava s názvem Příběh vánočního stromečku. O první prosincové sobotě se naopak uskuteční křest největšího...

Advent zahajuje i na zámku Loučeň

V Praze na Staroměstském náměstí vypuknou Vánoční trhy

Prodejní domky s širokým produktovým sortimentem budou otevřeny na všech náměstích každý den od 10 do 22 hodin. Některé stánky s občerstvením budou otevřeny denně od 10 hodin až do půlnoci. Vánoční trhy 2018 začnou na Staroměstském i Václavském náměstí 1. prosince a potrvají až do 6. ledna 2019.
Kulturní program Po celou dobu konání trhů si mohou...

V Praze na Staroměstském náměstí vypuknou Vánoční trhy

V Brně vyjede vánoční tramvaj

Historické centrum Brna projíždí speciální vánoční tramvaj typu T3. Ve dvacetiminutových intervalech vyjíždí z náměstí Svobody na Českou a přes Malinovského náměstí a Hlavní nádraží přes zastávku Zelný trh zpět na náměstí Svobody.
Stejně jako v minulém roce i letos vyjede v předvánočním období do ulic města Brna speciální Vánoční tramvaj. Vyzdobený...

V Brně vyjede vánoční tramvaj

Titanic - světová výstava v Brně

Od 30. října se v prostorách Pavilonu C Výstaviště Brno uskuteční světová výstava Titanic. Expozice, kterou po světě navštívily miliony návštěvníků, představí reálné prostory legendárního plavidla, které v roce 1912 kleslo na dno Atlantiku.
Výstava představí několik stovek originálních exponátů, které byly vytaženy ze dna oceánu. Dále pak návštěvníci...

Titanic - světová výstava v Brně