Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rádio, které žije s Vámi

 • Mladá Boleslav 105,7fm
 • Mnichovo Hradiště 89,2fm
 • Jičín 94,2fm
 • Mělník 107,0fm
 • Praha 95,7fm
 • Brno 98,1fm
 • České Budějovice 106,8fm
 • Plzeň 94,9fm
 • Karlovy Vary 87,8fm
 • Hradec Králové 104,1fm
 • Chotěboř 89,0fm
 • Tábor 107,8fm

Aktuality

Koncert rozezní v neděli 28. října Staroměstské náměstí

Speciální koncert k 100. výročí založení republiky zahájí vystoupením Tomáš Klus a jeho Cílová skupina. Slovenskou stranu následně zastoupí pop-rocková skupina No Name. Od 16.30 zazpívají návštěvníkům Lucie Bílá, Karel Gott, Marta Kubišová, Eva Pilarová, Jiří Suchý, Jaroslav Uhlíř, Helena Vondráčková a další za doprovodu Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma, který speciálně pro tuto akci upravil písně ikonické pro hudební tvorbu uplynulých deseti dekád.

Koncert rozezní v neděli 28. října Staroměstské náměstí

Dny designu se slaví na Výstavišti v Holešovicích

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Historie festivalu sahá do roku 1999, kdy jej založila Jana Zielinski a Jiří Macek, ředitelé pořádající agentury Profil Media. Designblok tradičně uvádí tvorbu designérů a výrobců z celé Evropy, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií.

Dny designu se slaví na Výstavišti v Holešovicích

Výstava o vzniku republiky a železnice v Praze

V době vrcholících oslav ve dnech 25. – 29. října bude ve Vládním salonku na hlavním nádraží nainstalována výstava o vzniku republiky a železnice v Praze. Salonek bude v těchto dnech volně přístupný pro veřejnost.
Salonek bude v těchto dnech volně přístupný pro veřejnost, a to v pracovní dny 25., 26. a 29. října od 12:00 do 18:00 a o víkendu 27. a 28. října od...

Výstava o vzniku republiky a železnice v Praze

Výroční cena města Čelákovic

neděle 28. října od 19:00 KD Čelákovice, Čelákovice
Slavnostní večer u příležitosti udělení a předání „Výroční ceny města Čelákovic 2018“ s koncertem Orchestru Bohumíra Hanžlíka se uskuteční již tradičně v neděli 28. října od 19.00 hodin v Kulturním domě Čelákovice. Za šíření dobrého jména a reprezentaci města Čelákovic v nejvyšších...

Výroční cena města Čelákovic

16. Svatováclavská jízda

V Mladé Boleslavi se uskuteční již 16. ročník Svatováclavské jízdy. Svatováclavská jízda historických vozidel se koná každoročně 28. září. V tento den dopoledne z Komenského náměstí startuje dlouhá kolona několika desítek nablýskaných automobilových veteránů a motocyklů (cca 200 účastníků) na projížďku po hlavních dopravních tepnách města. ...

16. Svatováclavská jízda

Noční prohlídky Zámku Stránov

Přijďte zažít zámek jinak a užít si netradiční prohlídku, která Vás provede méně známou historií zámku. Vždy od 20, 21 a 22 hod na Zámku Stránov u Mladé Boleslavi. Podrobnosti o termínech najdete na plakátu.

Noční prohlídky Zámku Stránov

Dan Bárta koncertoval v Hradci

Úspěšným koncertem potěšil v sobotu 7. dubna v jedné z oblíbených restaurací na královéhradeckém nábřeží (Náplavce) své příznivce zpěvák, textař a fotograf Dan Bárta. A nebyl tu sám. Se svojí doprovodnou kapelou zahrál průřez vlastní mnohaletou tvorbou. „Dohodli jsme se s pořadateli, že dnešní datum je pro nás nejvhodnější, tak jsme tady. Žádné...

Dan Bárta koncertoval v Hradci

Kometa je opět na koni

Hokejová Kometa Brno je opět na koni. Obhájce titulu má tak reálnou šanci i letos. Atmosféru v Brně zachytil posluchač Signal rádia Jiří Bartoš.

Kometa je opět na koni

Boty toulavý odstartovaly další ročník

Letos to bude zkrácený cyklus výšlapů s posluchači Signál rádia a to tématicky Jaro – Léto – Podzim - Zima. Jarní přelez vrchu Baby u Kosmonos máme už za sebou. 30 června na nás čeká už 11. ročník výstupu na Chlum u Mladé Boleslavi k hlavnímu vysílači Signálu.

Boty toulavý odstartovaly další ročník