Rádio, které žije s Vámi

 • Mladá Boleslav 105,7fm
 • Mnichovo Hradiště 89,2fm
 • Jičín 94,2fm
 • Mělník 99,9fm
 • Praha 95,7fm
 • Brno 98,1fm
 • České Budějovice 106,8fm
 • Plzeň 94,9fm
 • Karlovy Vary 87,8fm
 • Hradec Králové 104,1fm
 • Chotěboř 89,0fm
 • Tábor 107,8fm
 • Liberec 94,1fm
 • Jihlava 96,2fm

Aktuality

Sobotní Savanoviny

Zdeněk Denis Blažek, pedagog, muzikant, tak trochu i spisovatel. Ale i člověk, který se vydal do světa, když se to ale vůbec nesmělo...jeho peripetie, ale třeba i povídání o Kubě, kterou už v dobách klidnějších navštívil, slyšte už tuto sobotu v Savanovinách. Rozhovor se Zdeňkem začíná ve 13. hodin na Signálu.

Sobotní Savanoviny

Novinky českobudějovického letního kina Háječek

Několik novinek si pro letošní rok připravilo českobudějovické letní kino Háječek. Krom promítání se návštěvníci mohou těšit na tematické večery.
Například francouzský večer nabídne ochutnávky vína a film Četník ze Saint Tropez. Navíc se chystají i koncerty, zahrají například Chinaski, Jelen nebo Tomáš Klus. Vstupenky na promítání kina stojí 50 korun a...

Novinky českobudějovického letního kina Háječek

Letecké muzeum se otevírá veřejnosti

V souvislosti s novou výstavou „ Králové vzduchu“, která představuje historii našeho akrobatického létání a která je otevřená v leteckém muzeum Metoděje Vlacha vás zveme na setkání a besedu s našimi předními leteckými akrobaty zakončené autogramiádou.
Pozvání přijali Martin Šonka, Petr Kopfstein piloti Red Bull Air race, dále dvojnásobný mistr světa a evropy...

Letecké muzeum se otevírá veřejnosti

Praha 10 bude mít svou letní divadelní scénu.

Divadlo pod širým nebem bude fungovat od 22. června do 15. července v Heroldových sadech. Program nabídne tři premiéry, o které se postarají herci z Vršovického divadla MANA v čele s Jiřím Lábusem.
Na programu jsou tři premiéry, tvářemi scény budou herci MANY v čele s Jiřím Lábusem žijícím ve Vršovicích. Ten se v komedii MASH, která v úterý 22. června...

Praha 10 bude mít svou letní divadelní scénu.

Rozhovor: Petr Klein Svoboda

Středečním hostem Kláry Šedové bude po 11. hodině režisér a producent Petr Klein Svoboda. Petr se svou manželkou Lucií natočil film Mstitel. Film je hotový, ale pro uvedení na plátna něco chybí. Co? A o čem film Mstitel je, se dozvíte na Signálu.

Rozhovor: Petr Klein Svoboda

Food Truck Fest Pardubice vol.2

Další čistě foodtruckový festival míří do centra Pardubic. Návštěvníci tak opět budou mít možnost ochutnat jídla ze všech koutů světa na čtyřech kolech. Těšit se mohou na různorodou kuchyni a hlavně na degustační porce, díky kterým toho mohou ochutnat co nejvíce.
Kromě burgerů dojde i na Italskou, Francouzkou, Asijskou kuchyni a mnoho dalšího. Vstup...

Food Truck Fest Pardubice vol.2

V Českých Budějovicích startuje Majáles

Pětidenní festival se letos koná už po osmnácté. Akce pořádaného studenty svým bohatým a rozmanitým programem oživí i rozzáří celé město. Studenti si připravili program pro všechny věkové kategorie, takže v rytmu Budějovického Majálesu může žít opravdu každý.
Krom tradičních bodů programu jako Piknik, Rodinné odpoledne či Autokino se můžete těšit...

V Českých Budějovicích startuje Majáles

Farmářské a řemeslné trhy do Ivančic u Brna

Milovníci chřestu, vyrazte v pátek a v sobotu na farmářské a řemeslné trhy do Ivančic u Brna! Samozřejmostí je prodej čerstvého chřestu, sazenic a keramických výrobků. Chybět nebude ani doprovodný program. Událost se odehraje na Palackého náměstí.

Farmářské a řemeslné trhy do Ivančic u Brna

Mezinárodní divadelní festival v Hradci králové

Do doby před pandemií se vrací mezinárodní divadelní festival v Hradci králové. Zatímco loni se kvůli covidu konal v omezeném režimu a diváci představení sledovali venku nebo z automobilů, tak letos by mělo být vše tak, jak jsou milovníci divadla zvyklí už od roku 1995, kdy se konal první ročník.
Letos poprvé se bude festival konat pod novým názvem: REGIONY -...

Mezinárodní divadelní festival v Hradci králové

Rozhovor: Karel Havlíček

Ve středu 19. května bude hostem Kláry Šedové český hudebník, komponista a producent Karel Havlicek, který je také známý pod pseudonymem Karzi. V kterých slavných Hollywoodských filmech se jeho hudba objevila se dozvíte po 11 hodině.

Rozhovor: Karel Havlíček