TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Se Signálem na Depešáky

Se Signálem na Depešáky

Očekávané vystoupení skupiny Depeche Mode v Praze se blíží. Už 30.7. 2023 odehrají v Letňanech koncert v rámci svého turné Memento Mori. Signál rádio vás na tuto událost vezme zadarmo!

Připravili jsme pro vás soutěž SE SIGNÁLEM NA DEPEŠÁKY, ve které můžete získat 2 vstupenky na pražský koncert této legendární kapely. Vaším úkolem je velmi dobře poslouchat vysílání Signál rádia. Kdykoliv v týdnu od 5. do 9. června v čase mezi 6. hodinou ráno a 20. hodinou večer se může stát, že uslyšíte 2 písničky skupiny Depeche Mode těsně za sebou. Jakmile to zjistíte, na nic nečekejte a volejte rychle do našeho studia na linku 910 260 910. První volající získá dva lístky.

Je to velmi jednoduché. Buďte pozornými posluchači Signál rádia. Najdětě ve vysílání dvě písničky Depešáků těsně za sebou a dovolejte se jako první do našeho studia. Buďte ve střehu, abyste mohli zadarmo vyrazit na koncert těchto hudebních legend.

ZA 2 PÍSNIČKY, 2 LÍSTKY NA DEPEŠÁKY SE SIGNÁL RÁDIEM!

Memento Mori Tour je devatenáctým turné Depeche Mode a prvním po více než pěti letech. Navíc prvním bez Andyho Fletchera. V kapele tak po jeho nečekaném úmrtí zústali Dave Gahan a Martin Gore. Depeche Mode prodali za svou kariéru více než 100 milionů desek a hráli pro více než 35 milionů fanoušků po celém světě, zůstávají stále se vyvíjející a mimořádně vlivnou hudební silou.