Rádio, které žije s Vámi

  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Praha 95,7fm
  • Brno 98,1fm

Aktuality

Pozvánka pro milovníky kávy

Víkend plný kávy. Tak na ten se můžete těšit v sobotu i v neděli (12.-13.3.) v pražské novoměstské radnici. Uvidíte národní šampionáty baristů, ochutnáte zde kávu od nejlepších českých pražíren, uslyšíte zajímavé přednášky a potkáte se s českou kávovou komunitou. V sobotu proběhne také hudební večer. Více najdete na www.baristaroku.coffee.

Pozvánka pro milovníky kávy

6 terapeutických hovorů zdarma

Linka Sluchátko nabízí na čísle 212 812 540 těmto lidem 6 terapeutických hovorů zdarma (klient platí pouze standardní poplatek operátorovi dle svého tarifu, psychoterapeutická služba je zdarma). Službu poskytujeme v češtině, ukrajinštině, angličtině i ruštině.

6 terapeutických hovorů zdarma

V Polné u Jihlavy se bude konat akce pro děti

Maškarní karneval pro děti se Stonožkou se bude konat v sobotu 5.3. v Polné u Jihlavy. Spousta zábavy na Vás bude čekat v tělocvičně Střediska volného času TEMPO. Výtěžek z bohaté tomboly bude věnován dítěti z Polné, které bojuje se zdravotním postižením po komplikovaném a traumatickém porodu. Karneval se bude konat od půl třetí do půl šesté odpoledne.

V Polné u Jihlavy se bude konat akce pro děti

V Kolíně dnes zahraje brácha Micka Jaggera z Rolling Stones

Do Kolína dnes dorazí Chris Jagger. Britský hudebník a herec, mladší bratr legendárního frontmana kapely RollingStones Micka Jaggera přijíždí do Česka jen na několik koncertů. Jednoho z nich se dočká právě Kolín, znít tu tak bude mix blues, rocku a především irské country. Hráč na kytaru, foukací harmoniku a zpěvák to v kolínském kulturáku rozbalí v 19:30.

V Kolíně dnes zahraje brácha Micka Jaggera z Rolling Stones

Brněnská Fléda připravuje akce

V brněnské Flédě to bude tento týden žít. Kromě jiných akcí si tam můžete v pátek 4.3. užít koncert plný elektronické hudby, kterou přiveze umělec Vitalic. Sobotní večer (5.března) bude patřit velké Retro Party 80's & 90’s. Obě akce začínají v devět večer. Detaily najdete na www.fleda.cz

Brněnská Fléda připravuje akce

Začíná Matějská pouť!

V sobotu 5.3. odstartuje na pražském holešovickém výstavišti slavná Matějská pouť! Na kolotoče nejrůznějšího druhu se můžete vydat až do 18.dubna. Od úterý až do pátku je otevřeno vždy mezi polednem a osmou hodinou večerní a o víkendu je zábavný park otevřen od 10 dopoledne do 22:00.

Začíná Matějská pouť!

Pozvánka pro pejskaře

Přijďte v neděli 6.března na tradiční akci pro všechny pejsky a jejich přátele, která nese název POCHOD LESEM SE PSEM. Přihlašování a následný start bude od 9.40 do 10:00 hodin na horním parkovišti Sloupečník, v rekreační oblasti Palava v Blansku. Cílem procházky bude Horní Lhota “Horničky”, kde bude na všechny čekat teplý čaj a táborák. Tak si sebou vezměte něco dobrého na opékání. Přichystány jsou i zajímavé soutěže pro pejsky a jejich pánečky. Detaily najdete na www.blansko.cz.

Pozvánka pro pejskaře

Kdo je otrlý, tak může zkusit Festival otrlého diváka

Otrlec je synonymem pokleslosti, nevkusu, braku a zábavy za hranicí tuctovosti. Festival otrlého diváka je určen příznivcům pokleslé zábavy a každý rok přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků a třeba i krváků. Startuje dnes v kině Aero a nabídne celkem 20 projekcí na téma psychedelie a také doprovodný program. 17. ročník festivalu se během března a dubna přesune do brněnského kina Scala nebo do královehradeckého Centralu.

Kdo je otrlý, tak může zkusit Festival otrlého diváka

Konec února je v Praze opět ve znamení Letenského masopustu

Specifikou tzv. sedmičkového masopustního průvodu je „obchůzka“ maškar po kulturních institucích, kde je čeká „kulturní pohoštění“. Maškary Letenského masopustu tak budou mít volný vstup do expozic Technického i Zemědělského muzea, do Vodárny, Muzea kávy a Galerie Scarabeus s expozicí loutek.
Návštěvníci v maskách mají také vstup zdarma, ale pozor,...

Konec února je v Praze opět ve znamení Letenského masopustu

Zoopark Zájezd pořádá masopustní veselici

Zoopark Zájezd pořádá po celý víkend 26.-27.2. speciální akci. Čeká Vás tematická stezka přibližující masopustní tradice a zvyklosti našich předků. Bude mít dvě úrovně obtížnosti a každý účastník stezky získá na konci diplom. Můžete se těšit i na ukázku tréninku dravců, jízdy na poníkovi Cipískovi, tvořivou dílnu a táborák. Akce proběhne od 10:00 do 16:00.

Zoopark Zájezd pořádá masopustní veselici