TO NEJLEPŠÍ Z 80. LET

  • Praha 95,7fm
  • Mladá Boleslav 105,7fm
  • Brno 98,1fm
  • Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Aktuality

Pozvánka pro milovníky květin

Vila Stiassni v Brně bude od pátku jedenáctého do pondělí 21.března pořádat výstavu Květinových aranžmá “Shakespeare altro”. Budete mít jedinečnou možnost prohlédnout si honosné reprezentativní salonky vily v kombinaci s květinovými vazbami. V době konání výstavy je otevřeno denně od 9 do 17 hodin. V sobotu se můžete těšit i na doprovodný program v podání Divadla historie v pohybu Exulis.

Pozvánka pro milovníky květin

Janské Lázně dnes nabízí večerní prohlídku Stezky korunami stromů

Večerní prohlídka bude originální. Těšit se tak můžete nejen na kouzlo večerních lesů ale také zábavné hry, během kterých si například vyzkoušíte, zda dokážete poznat zvířata podle zvuků nebo očí. Během akce vás budou provázet ti nejpovolanější, a sice zástupci Správy Krkonošského národního parku. Jako bonus si budete moci vychutnat čaj nebo grog na zahřátí. V Jankách se začíná dnes od 18 hodin.

Janské Lázně dnes nabízí večerní prohlídku Stezky korunami stromů

V Třebíči se bude konat jarmark

Zdravé město Třebíč pořádá v sobotu 12.3. Třebíčský jarmark regionálních produktů. Od 9:00 do 15:00 se na nádvoří třebíčského zámku můžete těšit na nákup regionálních potravin, ručně vyráběných doplňků a dekorací a na mnoho dalšího.

V Třebíči se bude konat  jarmark

Pozvánka pro milovníky kávy

Víkend plný kávy. Tak na ten se můžete těšit v sobotu i v neděli (12.-13.3.) v pražské novoměstské radnici. Uvidíte národní šampionáty baristů, ochutnáte zde kávu od nejlepších českých pražíren, uslyšíte zajímavé přednášky a potkáte se s českou kávovou komunitou. V sobotu proběhne také hudební večer. Více najdete na www.baristaroku.coffee.

Pozvánka pro milovníky kávy

6 terapeutických hovorů zdarma

Linka Sluchátko nabízí na čísle 212 812 540 těmto lidem 6 terapeutických hovorů zdarma (klient platí pouze standardní poplatek operátorovi dle svého tarifu, psychoterapeutická služba je zdarma). Službu poskytujeme v češtině, ukrajinštině, angličtině i ruštině.

6 terapeutických hovorů zdarma

V Polné u Jihlavy se bude konat akce pro děti

Maškarní karneval pro děti se Stonožkou se bude konat v sobotu 5.3. v Polné u Jihlavy. Spousta zábavy na Vás bude čekat v tělocvičně Střediska volného času TEMPO. Výtěžek z bohaté tomboly bude věnován dítěti z Polné, které bojuje se zdravotním postižením po komplikovaném a traumatickém porodu. Karneval se bude konat od půl třetí do půl šesté odpoledne.

V Polné u Jihlavy se bude konat akce pro děti

V Kolíně dnes zahraje brácha Micka Jaggera z Rolling Stones

Do Kolína dnes dorazí Chris Jagger. Britský hudebník a herec, mladší bratr legendárního frontmana kapely RollingStones Micka Jaggera přijíždí do Česka jen na několik koncertů. Jednoho z nich se dočká právě Kolín, znít tu tak bude mix blues, rocku a především irské country. Hráč na kytaru, foukací harmoniku a zpěvák to v kolínském kulturáku rozbalí v 19:30.

V Kolíně dnes zahraje brácha Micka Jaggera z Rolling Stones

Brněnská Fléda připravuje akce

V brněnské Flédě to bude tento týden žít. Kromě jiných akcí si tam můžete v pátek 4.3. užít koncert plný elektronické hudby, kterou přiveze umělec Vitalic. Sobotní večer (5.března) bude patřit velké Retro Party 80's & 90’s. Obě akce začínají v devět večer. Detaily najdete na www.fleda.cz

Brněnská Fléda připravuje akce

Začíná Matějská pouť!

V sobotu 5.3. odstartuje na pražském holešovickém výstavišti slavná Matějská pouť! Na kolotoče nejrůznějšího druhu se můžete vydat až do 18.dubna. Od úterý až do pátku je otevřeno vždy mezi polednem a osmou hodinou večerní a o víkendu je zábavný park otevřen od 10 dopoledne do 22:00.

Začíná Matějská pouť!

Pozvánka pro pejskaře

Přijďte v neděli 6.března na tradiční akci pro všechny pejsky a jejich přátele, která nese název POCHOD LESEM SE PSEM. Přihlašování a následný start bude od 9.40 do 10:00 hodin na horním parkovišti Sloupečník, v rekreační oblasti Palava v Blansku. Cílem procházky bude Horní Lhota “Horničky”, kde bude na všechny čekat teplý čaj a táborák. Tak si sebou vezměte něco dobrého na opékání. Přichystány jsou i zajímavé soutěže pro pejsky a jejich pánečky. Detaily najdete na www.blansko.cz.

Pozvánka pro pejskaře