• Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Tým Signál rádia prohrál se starou gardou Jíkve

Fotbalový tým Signál rádia si zahrál exhibiční utkání proti staré gardě Jíkve. Na Nymbursko náš kapitán Roman Klesa vypravil velmi silný tým. V prvním poločase se v bráně představil například náměstek mladoboleslavského primátora Michal Kopal. Ve druhém poločase ho vystřídal redaktor Boleslavského deníku, oblíbenec fanoušků - Jarda Bílek. Do svých řad se nám podařilo zlákat i futsalisty mladoboleslavského Malibu. Prahli jsme po odvetě po poslední prohře 2:7. Soupeř se zdál být ale velmi dobře připraven a působil mnohem fotbalovějším dojmem. V poslední minutě se staré gardě podařilo vyrovnat na 6:6 a v penaltovém rozstřelu tým Signál rádia neuspěl.

V Jíkvi jsme opět rozdali několik dárků pro příchozí. Domácí nás pohostili velmi dobrými klobáskami z udírny a tak nezbývá, než se těšit na další souboj. S naším nejčastějším soupeřem totiž nyní máme vyrovnanou bilanci 2:2.