• Jičín 94,2fm
  • Mělník 99,9fm
  • Mnichovo Hradiště 89,2fm

Hráči Milovic utrpěli debakl v Praze

Milovice mají za sebou historicky první zápas v Lize malého fotbalu. Utkání to pro ně nebylo příliš povedené. Zápas na horké půdě v Praze s výběrem hanspaulské ligy skončil nepříznivým výsledkem 3:10. Nebýt zbytečných chyb, které pramenily možná z nervozity, možná z nezkušenosti, mohlo utkání vypadat jinak a výsledek nemusel být tak jednoznačný. „Bohužel je debakl správné slovo, nic příjemného to nebylo, nešlo o důstojné vystoupení našeho výběru,“ posteskl si jedenatřicetiletý hrající asistent trenéra Sergej Vlačiha.

V Lize malého fotbalu bojuje celkem 8 mužstev: Blansko, Brno, Jihlava, Milovice, Most, Pardubice, Praha a Příbram. Malý fotbal se na rozdíl od futsalu hraje na větším hřišti v pěti hráčích v poli, s klasickým fotbalovým míčem na dva poločasy po třiceti minutách.

Všechna utkání v prvním kole ovládly domácí celky. Praha zdolala Milovice 10:3, Most zvítězil nad Příbramí 9:4 a Pardubice porazily Brno 5:3.